Zavrieť

Porady

predajcovia byliniek

Dobrý deň.
Zaujímalo by ma, že ak niekto predáva bylinky na internete má na to nejakú odbornú spôsobilosť certifikát alebo niečo iné ? Ako je to so zákonom ? Ako ja ako spotrebiteľ viem, že ten človek čo to predáva tomu rozumie? Alebo to môže predávať hocikto a je to ako s akýmkoľvek tovarom ? Mám na mysli konkrétne liečivé bylinky ako napr. repík lekársky a iné.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    prodavacbot je offline (nepripojený) prodavacbot

    prodavacbot
    Ďakujem najprv ma to zaskočilo ten link a prišlo mi to ako odkázanie na google. Lebo nedarilo sa mi o tom nič nájsť ale vo Vašom linku po dlhšom pátraní som našiel čo som hľadal.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    prodavacbot Pozri príspevok
    Ďakujem najprv ma to zaskočilo ten link a prišlo mi to ako odkázanie na google. Lebo nedarilo sa mi o tom nič nájsť ale vo Vašom linku po dlhšom pátraní som našiel čo som hľadal.
    To je link na jednotlive temy v Porade,kde najdes odpoved,kde sa uz podobna otazka rozoberala.
    Dufam, ze pomohlo

    Hore na stranke je okienko vyhladavaca, tam zadas co hladas... Bud skus cez tlacitko Hladat, alebo cez tlacitko Google.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.