Zavrieť

Porady

výpoveď zo strany zamestnanca

Dobrý deň.
Vysvetlite mi prosim niekto, ako je možné, že v par. 62 sa píše, že zamestnanec a zamestnávateľ majú rovnakú výpovednú lehotu a hneď v ďalšej vete to už pravda nie je: "Ak je daná výpoveď zamestnancovi, ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, je výpovedná lehota najmenej tri mesiace." Včera som si to narýchlo prečítala a bolo mi jasné, že ZC a ZĽ majú rovnakú výpovednú lehotu. Oznámila som to zamestnancovi, ktorý dal výpoveď a ten ma vyviedol z omylu. Takže ako - je to pre zamestnanca aj zamestnávateľa rovnaké alebo nie?
Ďakujem za názory.
PS. Vie niekto, ako sa dáva podnet na Ústavný súd?????
Judita
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    june
    "Ak je daná výpoveď zamestnancovi, ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, je výpovedná lehota najmenej tri mesiace." ... zamestnancovi, ktorý dal výpoveď ...
    Juditka, keďže si si narýchlo prečítala ZP, tak ani sa nečudujem tvojim rozpakom :-) Naše zákony sa nedajú čítať z rýchlika, treba pomaly, kľudne, rozvážne, odporúčam najmenej 10krát :-) ...
    ... ale k veci ...
    1. Ak je daná výpoveď zamestnancovi ... - čiže výpoveď je daná zamestnancovi! To znamená zamestnanec dostal výpoveď od zamestnávateľa. Čiže zamestnávateľ chce vyhodiť zamestnanca - výpovedná doba je najmenej dva mesiace alebo najmenej tri mesiace (pre zamestnanca, ktorý odpracoval u zamestnávateľa viac ako 5 rokov).
    2. Ak zamestnanec dáva výpoveď tak preňho platí výpovedná doba najmenej dva mesiace. A aj keby pracoval u zamestnávateľa viac ako 5 rokov, výpovedná doba ostáva najmenej dva mesiace.
    V tom je rozdiel - či dáva výpoveď zamestnanec firme alebo firma zamestnancovi :-)
    ... už je to trošku zrozumiteľnejšie?
    Pekný večer

    june je offline (nepripojený) june

    june
    Ďakujem za vyrozumenie. Ja mam ten hnusny zakon kazdu chvilu v ruke, a kazdu chvilu na nieco nove pridem.
    judita

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ... ešte chvíľku mi o tom rozprávaj ... :-)

    výpoveď zo strany zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.