Zavrieť

Porady

Advokat Proti strany

Zdravím Poradaci .


Kedže ste my pomohly tak sa idem informovat ešte raz .Ako som tu už písal o probleme z prepadnutym stropom tak my prišlo pakesi predvolanie aby som sa vyjadril k veci či suhlasim alebo nesuhlasim z podanim žaloby na nahradu škody . PROBLEM JE V TOM čI MOžE ADVOKAT ZASTUPOVTAT PROTI STRANU KED JA SOM HO KONTAKTOVAL HNED AKO VZNIKOL PROBLEM S TíM ABY MY PORADIL .A ZRAZU ZASTUPUJE PROTI STRANU MOžE TAK UROBIT VDAKA ZA VASE ODPOVEDE PEKNY DEN PRAJEM . Ospravedlnujem sa za pravopis
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Môže, síce to nie je etické, ale advokátov je veľa a sú radi za každý job. Nejaké stretko a odpovede na tvoje otázky ešte nie je poskytnutie právnych služieb v zmysle zákona. Iná vec by bola, keby ste už mali uzavretú zmluvu o poskytnutí/poskytovaní právnych služieb. Podľa §21 zák. č. 586/2003 Z.z. Advokát je povinný odmietnuť poskytnutie právnych služieb, ak

    a) v tej istej veci alebo vo veci s ňou súvisiacej poskytol právne služby inému, ktorého záujmy sú v rozpore so záujmami toho, kto o poskytnutie právnych služieb žiada.

    gerlach je offline (nepripojený) gerlach

    gerlach
    Vdaka za odpoved ja som sa o probleme s ním rozpraval apovedal že neni problem vyhrata vec a zrazu je na druhej strane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.