Zavrieť

Porady

Vyživový doplnok - skladovanie

Ahojte,
Pripravujem eshop, ktorý bude predávať výživové doplnky pre športovcov. Potreboval by som vedieť, čo je nutné v tomto prípade splniť v rámci legislatívy pri vedení skladu (napr. či v tomto prípade, nie je nutné aby sklad schválila hygiena).

Prípadne ak mi vie niekto poradiť, ako to zabezpečiť tak, aby z toho plynuli minimálne povinnosti budem veľmi rád.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    maartin Pozri príspevok
    Ahojte,
    Pripravujem eshop, ktorý bude predávať výživové doplnky pre športovcov. Potreboval by som vedieť, čo je nutné v tomto prípade splniť v rámci legislatívy pri vedení skladu (napr. či v tomto prípade, nie je nutné aby sklad schválila hygiena).

    Prípadne ak mi vie niekto poradiť, ako to zabezpečiť tak, aby z toho plynuli minimálne povinnosti budem veľmi rád.

    Ďakujem
    vsetky prevadzkarne do ktorych bude doplnok vyzivy co i len kukat oknom treba regsitrovat na RVPS, kde dostanes aj podrobnejsie informacie o hygienickych poziadavkach a ktore vsetky doplnky mozes na Slovensku predavat

    http://www.svssr.sk/legislativa/zakon_152.asp

    maartin je offline (nepripojený) maartin

    maartin
    Mozem mat prevadzkaren aj doma? Neprinasa to dodatocne problemy, ci starosti?

    Neprenajimam si ziaden iny sklad ci priestor.

    martinetto je offline (nepripojený) martinetto

    martinetto
    Podla mojich informacii, typh nehnutelnosti usi byt sklad, kancelaria a pod. Nemoze to byt rodinny dom alebo byt, nakolko v byte nemozu lne tak lahko vykonat kontrolu. Ale v kancelarii / sklade ano. preto pozaduju aby bol zmeneny sposob vyuzitia priestoru a az na zaklade toho udeluje RUVZ povolenie a registracne cislo.

    maartin je offline (nepripojený) maartin

    maartin
    Dakujem obom,
    Musim si to trosku prestudovat. Mam pocit, ze predavat vyzivove doplnky nie je az take jednoduche ako tovary

    maartin je offline (nepripojený) maartin

    maartin
    Prebehol som internetovych predajcov proteinov a podobnych doplnkov pre sportovcov, pricom som ich hladal vo zozname schvalenych prevadzkarni Statnej veterinarnej a potravinovej sprave SR, ale nepodarilo sa mi najst ani jedneho. Musi existovat nejaky iny sposob, alebo to potom riesia nejak nacierno.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    maartin Pozri príspevok
    Prebehol som internetovych predajcov proteinov a podobnych doplnkov pre sportovcov, pricom som ich hladal vo zozname schvalenych prevadzkarni Statnej veterinarnej a potravinovej sprave SR, ale nepodarilo sa mi najst ani jedneho. Musi existovat nejaky iny sposob, alebo to potom riesia nejak nacierno.
    to ze si na nete nasiel nejaky zoznam, este neznamena ze je ten spravny

    v tomto dokumente mas vycuc co musis splnit: http://www.uvzsr.sk/docs/info/hv/pre...v_za_UVZSR.pdf

    erikko3 je offline (nepripojený) erikko3

    erikko3
    Dobry den, takze co vsetko preba aby RUVZ vydal schválenie SKLADU na vyzyvove dplnky?? co vsetko tam treba mat resoektive co tam nesmie byt??? treba tam vetranie, umyvatelnu podlahu , umyvadlo WC regále nejake kovove alebo co este?? prosim vas ozvite sa KTO UZ PRESIEL TYMTO PROCESOM!!! Ďakujem velmi pekne

    Vyživový doplnok - skladovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.