Zavrieť

Porady

MA niekto skusenost s www.pracadoma.sk?

MA niekto skusenost s www.pracadoma.sk? moze to byt v celku zaujmavy projekt ale tak isto piramidova hra...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

    Luba2
    Raz som sa tou stránkou zaoberala, hľadala som niečo na prilepšenie pre syna, mala som niekam poslať nejaké peniaze, tuším okolo 150 Sk, prišlo mi CD, na ktorom boli asi 4 nové internetové stránky, niektoré v češtine, niektoré v angličtine, to čomu som rozumela boli internetové obchody, kde si môžeš so zľavou nakúpiť /ale drahé veci/ no a ak som to dobre pochopila, tak jedinú možnosť zárobku máš tým, že CD-čko skopíruješ a posielaš za nejakú sumu /napr. za tých 150 Sk/ ďalším záujemcom.

    Takže ja to beriem skôr ako podvod a peniaze by som radšej zarábala inak. Ale možno má niekto iný názor.

    jana j. je offline (nepripojený) jana j.

    jana j.
    dakujem za radu tak ako som predp. jedna sa o pyramidovu hru...bohuzial legalnu preto ze ponuknu v podstate realny produkt..

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Nechcem Ťa odhovárať od podnikania vo forme práce na doma , ale nedávno som pozerala v TV , že je to podvod . Musíš si za to platiť a zisku sa nedočkáš . Možno niekto napíše k tomu viac .

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    Zita5
    Nechcem Ťa odhovárať od podnikania vo forme práce na doma , ale nedávno som pozerala v TV , že je to podvod . Musíš si za to platiť a zisku sa nedočkáš . Možno niekto napíše k tomu viac .


    podľa mňa tieto inzeráty tohto typu, alebo stránok--- je podvod. Už keď len logicky nadtým uvažujem, keď ja mám možnosť si zarobiť desaťtisíce ,prečo by som túto možnosť ponukala ďalším???? a hlavne cudzím!!!! tak radšej sa nabalím ja sama nonie????uvažujte ,veď ľudská závisť jestvuje!!!! :p

    a hlavne v dnešnej dobe, keď všetci si len hrabú pre seba, tak niekto dopraje druhému, aby mal aj on???? no to ťažko


    to je len môj názor. ja neverím nikomu bohužiaľ

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Ja som minulý rok v novembri reagovala na takýto inzerát, tiež kvôli dcére, aby si privyrobila. Chcela som sa na tomto kolégiu informovať o firme, ktorá prácu inzerovala. Našla som si ju v obchodnom registri, tak som nechcela robiť nejaké katastrofické scenáre. Ozvali sa okamžite, poslali dohodu o vykonaní práce, kalkuláciu na vykonanú práce, dokonca ju mali znormovanú. Išlo o skladanie reklamných pier. No a bolo treba poslať cca 600 korún, ako administratívny poplatok na zabezpečenie ich materiálu, v prípade, že by som im tie poskládané perá nechcela vrátiť. Pri ukončení dohody sa mala táto čiastka vrátiť. Všetko mali krásne vypracované, dôveryhodné, až na to, že do dnešného dňa sme neposkladali ani jedno pero, na moje listy nereagujú. Jediné čo ma napadá, dať ich na úrad na ochranu osobných údajov, lebo všetky na dotazníku vyzbierali aj s dĺžkou ukazováka. Takže, takto....ako som stará, tak som spr...á

    toranor je offline (nepripojený) toranor

    toranor
    Zaplatite nejaky poplatok a poslu Vam CD s návodom ako zbohatnut. Musíte vytvorit, alebo dat vytvorit web stránku, umiestnit na nej reklamu pre rôzne spoločnosti, a Váš príjem bude podiel z reklamy. Vtip je v tom, že návštevnosť tej stránky musí byť obrovská, v porovnaní so známimi stránkami ako napr. Post, zoznam, sex.com. A to nieje reálna šanca, musí to byť fakt dobrý nápad na www stránku, aby ste zarobili na reklame. Vsimnite si aj inzeraty, ako www.pracujdoma.sk/majo... To su ludia, ktorí zaplatili a maju podstránku na ich adrese. Cize, budá mať podiel z ludí, ktorí pôjdu cez nich (pyramída).
    Ruky preč od podobných ponúk.

    jarolamo je offline (nepripojený) jarolamo

    jarolamo
    Jednoducha odpoved - zabudni na to a hladaj si nieco seriozne a viac sa s tym nezaoberaj.....

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    na podobne inzeraty mam jednoduchu formulku.
    JA si chcem ZAROBIT, privyrobit, hladam si robotu, ale nereagujem na taku, kde este odo MNA PYTAJU peniaze!!!

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    rosemary
    Ja som minulý rok v novembri reagovala na takýto inzerát, tiež kvôli dcére, aby si privyrobila. Chcela som sa na tomto kolégiu informovať o firme, ktorá prácu inzerovala. Našla som si ju v obchodnom registri, tak som nechcela robiť nejaké katastrofické scenáre. Ozvali sa okamžite, poslali dohodu o vykonaní práce, kalkuláciu na vykonanú práce, dokonca ju mali znormovanú. Išlo o skladanie reklamných pier. No a bolo treba poslať cca 600 korún, ako administratívny poplatok na zabezpečenie ich materiálu, v prípade, že by som im tie poskládané perá nechcela vrátiť. Pri ukončení dohody sa mala táto čiastka vrátiť. Všetko mali krásne vypracované, dôveryhodné, až na to, že do dnešného dňa sme neposkladali ani jedno pero, na moje listy nereagujú. Jediné čo ma napadá, dať ich na úrad na ochranu osobných údajov, lebo všetky na dotazníku vyzbierali aj s dĺžkou ukazováka. Takže, takto....ako som stará, tak som spr...á

    nedá mi to aby som nereagovala. Viete oni sú veľkí špekulanti a vedia, že existujú naivní ľudia/ nechcem Vás uraziť/ktorí im nato naletia. No veď si len predstavte, nech im pošle tých 600,-Sk len čo ja viem 10 ľudí , alebo 50 ľudí/ ale ich je určite oveľa , oveľa viac -----hlavne starší ---*//hneď majú balík penazí a nemusia si zhánať vôbec žiadnu robotu teda poctivú.a vedia že sa im nič nestane, lebo nikto nebude kvôli 600,- korunám ich dávať na súd, lebo by ešte tí ľudia zaplatili oveľa viac za ten súd. a to tí špekulanti jodobre vedia.
    ako som už spomínala vyššie, ja vôbec neverím nikomu

    MA niekto skusenost s www.pracadoma.sk?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.