Zavrieť

Porady

nemozem vimoct peniaze z banky

Dobry den mam taky problem,mam v jednej banke nasporene peniaze a uz 3 mesiace ich nemozem stade vimoct.vzdy ked tam pridem stale sa vihovaraju ze nieco stale maju zo sistemom alebo ze to musia poslat tu danu poziadavku do hlavne banky v Prievidzi.Uz to takto robia 3 mesiace a koli tomu som sa dostal uz do takych dlhov ze som bol skoro vistahovany.....Tak vas prosim co a ako mam dalej postupovat .Uz som skusal vsetky varianty a stale nic len ma stale natahuju.Za odpoved vam vopred dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

no ja predpokladám, že vôbec nejde o banku...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Radoslav 22 Radoslav 22

Radoslav 22 je offline (nepripojený) Radoslav 22

Monika Kováčová Pozri príspevok
no ja predpokladám, že vôbec nejde o banku...
ale ide o banku lebo ma uz natahuju 3 mesiace
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to snáď ani nie je možné šak prídem,vyberiem z účtu a hotovo....
a nemáš to ako termínovaný účet?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

podľa mňa tu nejaký študent "VŠ sociálna sračka " robí prieskum na svoju bakalárku, prípadne niekto na drogách...
1. Má banka názov ?
2. Aký ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj keby to bol termínovaný - zaplatil by "pokutu" za výber mimo termín. Ak by vyberal väčšie množstvo (hotovosť) - oznámi a o 24 hodín mu musia vyplatiť.
Výhovorky na systém a hlavnú banku a to celé 3 mesiace = toto nie je politikou banky, skôr úveru, alebo nejakej nebankovky (skôr tá nebankovka!). - a tam nie sú peniaze nikdy bezpečné.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft Pozri príspevok
Aj keby to bol termínovaný - zaplatil by "pokutu" za výber mimo termín. Ak by vyberal väčšie množstvo (hotovosť) - oznámi a o 24 hodín mu musia vyplatiť.
Výhovorky na systém a hlavnú banku a to celé 3 mesiace = toto nie je politikou banky, skôr úveru, alebo nejakej nebankovky (skôr tá nebankovka!). - a tam nie sú peniaze nikdy bezpečné.
ešte existujú nebankovky,do ktorých sa VKLADAJÚ peniaze? to ešte funguje nebodaj
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
A ktorá že je to banka?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon Pozri príspevok
podľa mňa tu nejaký študent "VŠ sociálna sračka " robí prieskum na svoju bakalárku, prípadne niekto na drogách...
1. Má banka názov ?
2. Aký ?
A možno mu nechcú dať preto, že ich vimáha, mal by ich vymáhať, veď je študent, zrejme už má ZŠ za sebou.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Určite existujú aj tie ako BMG a podobne čo myslíš ty /pod iným názvom, však to nedávno zase bolo v hlavných správach/, ale vieš ktoré myslím ja??? volajú sa POISŤOVNE......... a tam by to presne sedelo, bohužiaľ...
0 0
Radoslav 22 Radoslav 22

Radoslav 22 je offline (nepripojený) Radoslav 22

nie som ziadny student a ani to nie je pozicka...proste ma uz natahuju 3 mesiace......je to sporenie ktore som mal zalozene od 10 rokov... a teraz ked som zrusil sporenie a chcel som peniaze a vsetky papiere co k tomu bolo ohladom zrusenia tak som im dal...povedali mi ze do 3 pracovnych dni to budem mat...a takto sa snimi uz natahujem az do teraz.Povedali mi ze ked im dam vsetky papiere tak mi daju peniaze...mam to riesit cez pravnika????
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

niečo tam musí byť, nie je možné, aby banka svojvoľne zadržiavala peniaze klienta. Problém nebude vo vyplatení peňazí ako takom, skôr niečo s podmienkami sporenia
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Radoslav 22 Pozri príspevok
nie som ziadny student a ani to nie je pozicka...proste ma uz natahuju 3 mesiace......je to sporenie ktore som mal zalozene od 10 rokov... a teraz ked som zrusil sporenie a chcel som peniaze a vsetky papiere co k tomu bolo ohladom zrusenia tak som im dal...povedali mi ze do 3 pracovnych dni to budem mat...a takto sa snimi uz natahujem az do teraz.Povedali mi ze ked im dam vsetky papiere tak mi daju peniaze...mam to riesit cez pravnika????
a nie je to poistka? ... ved napis ktora "banka" ti to nechce vyplatit
0 0
Radoslav 22 Radoslav 22

Radoslav 22 je offline (nepripojený) Radoslav 22

neviem ci to bude ale proste mi povedali ze ked im dam vsetky papiere o zruseni sporenia...tak mi daju peniaze..banka je VUB
0 0
Radoslav 22 Radoslav 22

Radoslav 22 je offline (nepripojený) Radoslav 22

neviem co uz mam robit ci to mam riesit cez pravnika ale co.....fakt neviem uz som takej situacii ze som koli tej banke na mizine podctate
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Odpoviem ti na toho právnika....

Cez právnika sa riešia iba veci, ktoré TY NEVIEŠ....

Ak viem napísať zmluvu /ale nie len nazobkať do PC hovadiny/ ale riadnu zmluvu, tak nepotrebujem právnika, ak to niekto nevie, bohužiaľ musí si ho zaplatiť...

Ak sa nevieš domôcť vlastných peňazí, na ktoré máš ÚDAJNE nárok, zaplať si aj prezidenta, len potom ti už nič neostane...

Ak by to bola banka, už by si to napísal, dokonca si myslím že si si to celé vymyslel, pretože ak by to bola pravda, normálny zdravý a svojprávny človek by to už uviedol v prvom príspevku meno, ičo, dičo, sídlo, rodné čísla účinkujúcich a koľko percent mala tá borovička čo si si logol... či 38 alebo 40, pretože pri litri to je už veľký rozdiel :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Radoslav 22 Pozri príspevok
neviem ci to bude ale proste mi povedali ze ked im dam vsetky papiere o zruseni sporenia...tak mi daju peniaze..banka je VUB
a dal si im vsetky pozadovane papiere?
0 0
Radoslav 22 Radoslav 22

Radoslav 22 je offline (nepripojený) Radoslav 22

ak ma tu mieni niekto urazat a vipisovat mi kraviny tak mi ani nepiste...ja potrebujem navhry nie nejake urazky mi tu pisat....toto je dolezita vec...preto som sem napisal a nie aby mi tu niekto vipisoval ze ci nieco pijem....tak laskavo mi nepiste kraviny ale seriozne odpovede..dakujem
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ale my nie sme banka,my nevieme,aké podmienky máš v zmluve.
Ak si im dal všetky doklady,aký majú stále dôvod nevyplatiť? konkrétne.
0 0
Radoslav 22 Radoslav 22

Radoslav 22 je offline (nepripojený) Radoslav 22

praveze vsetky papiere maju.....ja cakam uz na prikaz asi 1 tyzden a stale nic lebo u nas v meste mame iba pobocku a az v okresnom meste je hlavna banka takze tam to stoji vsetko...dokonca aj vsetky papiere co som mal som musel zaniest do okresneho mesta a stale nic
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tak čakáš 3 mesiace alebo týždeň?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať