Zavrieť

Porady

polyfunkčny dom-podnikanie

Dobry Den" potreboval by som Radu idem Kupovať dom,dal som si spraviť študiu a z Mesta sa mi vyjadrili a suhlasili ide o to že z domu chcem spraviť polyfunkčny Dom Mesto suhlasilo,higiena to tiež odklepne i požiarnici ..v suterene ma byť športovy Bar a hore Bytova jednotka..no len teraz som zistil ze ak ho kupim a požiadam o Stavebne povolenie na rekonštrukciu tochto domu že komisia ktora to bude riesiť to nemusi schvali aj ked mesto vyjadrilo k študii že stym suhlasi tento dom bez suhlasu mesta na polyfunkčny nema pre mna Hodnotu ho kupovať..date mi niejake rady,dakujem
arizona nezakladaj duplicity!!! robis tu chaos, ked otazky rozhadzujes kade-tade...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    prerabka je offline (nepripojený) prerabka

    prerabka
    dik za vyjadrenie..pisal na rychlo ,no i tak ten isty problem zostava,prosťe som ostal v šoku že mi Mesto študiu na RD-polyfunkčy odkleplo no može sa stat ze ked si podam o Stav.Povolenie nemusim ho dostat.

    polyfunkčny dom-podnikanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.