Zavrieť

Porady

Praca na DIC,co vsetko obnasa?

Potrebovala by som poradit ohladom prace na DIC.Ake mesacne financne naklady by som mala,ak by som takto zacala pracovat?Kolko sa plati za pridelenie DIC?Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Melnick Pre mňa zvláštna otázka!?!!?!?!?!?
    Melnick Myslím otázku od zadávateľky témy. Aby nedošlo k omylu,že je zvláštne, ak veronikasad, chce zistiť nejaké podrobnosti
    sammy8 Melnick prečo zvláštna?
      zbaliť

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    jasne ze by to chcelo viac udajov, ale ten zaklad mozeme dat hned
    331 € inspektoratu prace a to kludne aj kazdy mesiac

    sammy8 je offline (nepripojený) sammy8

    sammy8
    Ide o pracu v poisťovníctve,vraj stačí odvádzať iba odvody do zdrav. poisťovne prvý rok...

    ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

    ariadna22
    aby si uspela v poisťovníctve,musíš prejsť skúškami na finančného poradcu,čo sú prachy prachy prachy
    takže začínaš, typujem, že ťa nahovorila nejaká maklérska spoločnosť alebo priamo poisťovňa, čo je pre teba horšie, lebo poisťovňa si ťa zaviaže a nebudeš môcť robiť pre iné spoločnosti.
    na živnosť - aby z teba mali len zisk a žiadne zbytočné náklady. tak veľa zdaru, na finančonom trhu pôsobí cca 150000 spostredkovateľov už teraz.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    sammy8 Pozri príspevok
    Ide o pracu v poisťovníctve,vraj stačí odvádzať iba odvody do zdrav. poisťovne prvý rok...
    Si SZČO - a máš všetky povinnosti - ako aj ostatné smostatne zárobkovo činné osoby.
    Za pridelenie DIČa (registrácia na DU) sa neplatí
    Ani pri registrácii na ZP (to musíš hneď), ani pri registrácii v SP (to zatiaľ nemusíš) sa neplatí.
    samozrejme odvody - to už si treba pozrieť - záleží aj od príjmu ...
    ešte doplním - že ak si svoje povinnosti nesplní včas - tak potom už to bude niečo stáť - napr nejaké pokuty
    Naposledy upravil Katy a R : 27.03.13 at 21:21

    Praca na DIC,co vsetko obnasa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.