Zavrieť

Porady

peňažná výhra za diplomovú prácu

Dobrý deň,

pred istým časom som obdržala výhru (zdanenú) za moju prácu v škole. môžem požiadať o vrátenie dane v DP?
Naposledy upravil lenkaaaaa : 12.03.13 at 22:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    lenkaaaaa Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď ....a nerozumiem prečo tu riešite to že som upozornila do kedy to potrebujem...ja viem že ľudia vedia do kedy to treba..ale mala som potrebu to napísať..a hotovo.....aby som to tu trošku posúrila
    ad 1: ak chceš niekoho súriť, si na veeeľmi zlej stránke
    ad 2: aj keď sa tu rozleješ na glej - pokiaľ sa výhra týka roku 2012 - nezdá sa Ti troška drzé súriť dobrovoľníkov zadara ohľadne Tvojho príjmu, o ktorom vieš X mesiacov?!

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    lenkaaaaa Pozri príspevok
    ja vám nerozumiem....ja som Vás poprosila ...a nie doslova súrila....nie ste normálni..normálne som pekne napísala správu s prosbou a vy zo mňa tu robíte idiota....o takéto komentáre nikto nestojí.....nemuseli ste na to reagovať....nikto vás nenútil...tak píšete ako keby som vás nejak telepaticky prinútila k tomu..už ste smiešni a teraz neútočim..len sa obraňujem a to je rozdiel
    ...sorry ....ale slovné spojenie "čas mám len do konca mesiaca"..
    .... si sa pobavila?! - teší ma.... aj ja.... ale neuveríš, mám aj iné veci na práci....

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    príjem z výhry si uži, viac ti DU nevráti, zrážková daň, ktorá bola vybratá sa späť neposiela, nie je možné.....
    ani si uplatniť na ňu nčzd a buď rada, keby išlo cez DP zaplatíš aj ZP vo výške 14%, teda celkom dobre si dopadla

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Toto ma trocha rozosmialo, pekná žiadosť o rýchlu odpoveď, žeby sme nevedeli dokedy je termín na podanie DP? Výhra bola zdanená ZD, nie preddavkovou, takže DÚ nič nevráti.
    Mila123 dievča chcelo pobaviť
    Ďakujem za odpoveď ....a nerozumiem prečo tu riešite to že som upozornila do kedy to potrebujem...ja viem že ľudia vedia do kedy to treba..ale mala som potrebu to napísať..a hotovo.....aby som to tu trošku posúrila

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    tictac7 Pozri príspevok
    ad 1: ak chceš niekoho súriť, si na veeeľmi zlej stránke
    ad 2: aj keď sa tu rozleješ na glej - pokiaľ sa výhra týka roku 2012 - nezdá sa Ti troška drzé súriť dobrovoľníkov zadara ohľadne Tvojho príjmu, o ktorom vieš X mesiacov?!
    Útok je najlepšia obrana, asi len toľko k tomu. Žiadna pokora, ale priamo niekoho súriť k odpovedi, ale aj tak še dá.
    ja vám nerozumiem....ja som Vás poprosila ...a nie doslova súrila....nie ste normálni..normálne som pekne napísala správu s prosbou a vy zo mňa tu robíte idiota....o takéto komentáre nikto nestojí.....nemuseli ste na to reagovať....nikto vás nenútil...tak píšete ako keby som vás nejak telepaticky prinútila k tomu..už ste smiešni a teraz neútočim..len sa obraňujem a to je rozdiel
    tictac7 ...trafená hus zagágala.... sa tu zvŕtam pod stolom od smiechu...že pekne napísala...a nemuseli sme reagovať ....O.K. ja si Ťa pridávam medzi niky, že ....erkám na Teba...

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    lenkaaaaa Pozri príspevok
    ja vám nerozumiem....ja som Vás poprosila ...a nie doslova súrila....nie ste normálni..normálne som pekne napísala správu s prosbou a vy zo mňa tu robíte idiota....o takéto komentáre nikto nestojí.....nemuseli ste na to reagovať....nikto vás nenútil...tak píšete ako keby som vás nejak telepaticky prinútila k tomu..už ste smiešni a teraz neútočim..len sa obraňujem a to je rozdiel
    teda si skonštatovala, že nie sme normálni, prečo teda?

    peňažná výhra za diplomovú prácu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.