Zavrieť

Porady

sampon Loreal alebo matrix ?

Mate niekto skusenosti so samponom znacky Matrix ? Oplati sa ? Predtym som vyskusala Loreal (profesionalny sampon z kadernictva), ale az tak velmi sami neosvedcil. Hladam niec pre suche alebo znicene vlasy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    galesand je offline (nepripojený) galesand

    galesand
    Značku Matrix len doporučujem. Chodím dlhé roky k tej istej kaderníčke a používa len Matrix, čiže šampón, balzam, farba atď...

    sunflower98 je offline (nepripojený) sunflower98

    sunflower98
    Pozeram, ze na parfums je teraz aj dobra akcia sampon na suche vlasy, tak rozmyslam. A tiez aj nad kremom pred zehlenim rozmyslam ci matrix alebo loreal

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    sunflower98 Pozri príspevok
    Mate niekto skusenosti so samponom znacky Matrix ? Oplati sa ? Predtym som vyskusala Loreal (profesionalny sampon z kadernictva), ale az tak velmi sami neosvedcil. Hladam niec pre suche alebo znicene vlasy.
    šampón ti vlasy nevylieči....
    http://www.zzz.sk/?clanok=5136

    nežehlím, nefénujem....moje vlasy podla okolia , že vraj krásne-cca. po pás.....šampon a kondicioner z lídlu za kus za cca. do 1e.......+ nejaké vitamíny

    sampon Loreal alebo matrix ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.