Zavrieť

Porady

PROSÍM PORAĎTE MI AKO ODBLOKOVAŤ TABLET EVOQ S ANDROIDOM 4

PROSÍM PORAĎTE MI AKO ODBLOKOVAŤ TABLET EVOQ S ANDROIDOM 4. PREŠIEL SOM ČO SA DALO NA WEBE, NAINŠTALOVAL SOM AJ SPUSTIL SHELL ANDROIDU, AVŠAK CEZ USB Z PC SA MI NIJAKO NEPODARO PRIPOJIŤ NA TABLET. ĎAKUJEM, Juraj
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tictac7
....si myslíš, že keď budeš agresívne s veľkými písmenkami písať tú istú otázku niekoľkokrát za sebou, tak dostaneš odpoveď rýchlejšie?
tictac7 Pozri príspevok
....si myslíš, že keď budeš agresívne s veľkými písmenkami písať tú istú otázku niekoľkokrát za sebou, tak dostaneš odpoveď rýchlejšie?
NIČ SI NEMYSLÍM? NEVIEM SI RADY, PROSÍM !
tictac7 ....AJ TI TO POMOHLO?!

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft

Nekrič! Nie sme hluchí! Ten, kto kričí, skorej pomoci sa dočkať nemusí!
Tu si radíme - kto má problémy , ten žiada, alebo prosí o pomoc - ty však si ju priam vyžaduješ - povedal by som - ty nám tu rozkazuješ!

Teraz si zaziapem!

VYPNI TEN CAPS LOCK A PÍŠ NORMÁLNE!
Z BLÁZNAMI SA NEBUDEM RADIŤ, ALE S NORMÁLNYMI ĽUĎMI. BUDEM PÍSAŤ AKO UZNÁM ZA SPRÁVNE . Z BLÁZNAMI TIEŽ NEBUDEM KOMUNIKOVAŤ. TO TI PÍŠEM VEĽKÝM PÍSMOM ABY SI TO VZAL NA VEDOMIE !
mecky s takymto pristupom sa pomoci tak lahko nedockas
tictac7 ...nemám vo zvyku uzatvárať témy, do ktorých nemám čo povedať, ale tejto jeden hlas dám....
nunenko teda čítalo podstatne lepšie ako minuskola bez diakritiky. a moja rada ako u bláznov Vedci odheslovali smartfón zmrazením. K dispozícii je návod aj program
nunenko sthruska, máš pravdu, iba blázon radí hlupákovi, rýchlo nezištne a ZADARMO. K veľkosti prosby: I keď tento nedočkavec, isto nie hlupák, na rozdiel od tých čo používajú minuskulu, použil pri majuskole diakritiku, neurobil nič hrozného, dokonca mne sa to

PROSÍM PORAĎTE MI AKO ODBLOKOVAŤ TABLET EVOQ S ANDROIDOM 4

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.