Zavrieť

Porady

Odstránenie svchost.exe

Nevie niekto ako odstrániť program svchost.exe stále keď zapnem PC tak my vyhodí zo 4 vyskakovacie okná s nadpisom program svchost.exe prestal pracovať jeho ikona vypada ako ikona avastu a keď ho vymažem stále sa vráti späť.Skúšala som ho fixovať cez program free registry cleaner ale ani to nefungovalo.poraďte mi prosím.
Naposledy upravil mig mig : 16.03.13 at 19:16 Dôvod: chyba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    mig mig Pozri príspevok
    Nevie niekto ako odstrániť program svchost.exe stále keď zapnem PC tak my vyhodí zo 4 vyskakovacie okná s nadpisom program svchost.exe prestal pracovať jeho ikona vypada ako ikona avastu a keď ho vymažem stále sa vráti späť.Skúšala som ho fixovať cez program free registry cleaner ale ani to nefungovalo.poraďte mi prosím.
    Vymažeš program, alebo len ikonu? Lebo program cez ikonu nevymažeš, to dúfam že vieš. Treba ho vymazať z disku. Inak niekedy sa z disku dá vymazať iba tak, že preinštaluješ PC - mám takú skúsenosť s avastom. Nemohla som sa ho zbaviť, tak som musela dať preinštalovať PC. Nájdi ho na disku a daj ho odtiaľ vymazať.

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Ovladacie panely a tam das pridat odobrat programy a tam najdes avast a odinstalovat. Takto sa regulerne upratuju programy z hardisku. Teda pokial su nainstalovane.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nevie niekto ako odstrániť program svchost.exe stále keď zapnem PC tak my vyhodí zo 4 vyskakovacie okná s nadpisom program svchost.exe prestal pracovať ......
    No - až by si ho "odstránila" - dopočítačovala by si - po našom - dod*bala by si OS. Treba odstrániť zdroj poruchy - a pokiaľ je tam ikona Avastu - tak tento odinštalovať (i keď ten pracuje na pozadí a informácie len odovzdáva cez svchost.exe)
    vulxy nie som si isty ale schvost sa ani neda odstranit.....po restarte znova nabehne ...ale mozno trepem...

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    ja som tiez mal ten problem s tym chvostom.exe u mna to robila Opera.....pametam si kolko som sa namordoval kym som na to prisiel....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nech si stiahne inštalačku už Avast 8 - potom odinštalovať starý cez regulérne odobratie programov, prečistenie registrov a nainštalovanie novej verzie Avastu . A pochybujem, aby takéto problémy robil Avast - on pracuje na pozadí a kontroluje prístup v prvom rade.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    To že má ikona vypadá ako ikona Avastu neznamená že naozaj ide o spojenie s Avastom hlavne ak ide o zástupcu programu.Už sa tu riešil zblbnutý register keď napr. všetky spúšťacie ikony programov mali ikonu Opery a s operou nemali nič spoločné.Pozri sa napr.cez CCleaner ktoré programy sa spúšťaju po štarte PC. Aký je tam OS?

    Odstránenie svchost.exe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.