Zavrieť

Porady

Da sa obiednat tovar z sportsdirect.com na dobierku ???

Chcel by som niečo objednaniu ale nechcel by som to cez účet radšej nedalo by sa to aj cez dobierku ??? a ak nie tak objednával uz niekto s tejto stranky ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    balima14 je offline (nepripojený) balima14

    balima14
    Na dobierku neviem, asi nie ... ja si občas objednám, stiahnu mi to z účtu, objednávam už pár rokov, a pri prvých objednávkach sa stalo, že mi poslali 1 z 10 vecí iné číslo, teraz posledné objednávky sú ok, a mám dojem, že tam robí nejaký Slovák alebo Čech, lebo už používajú diakritiku

    mi3ko je offline (nepripojený) mi3ko

    mi3ko
    to je dost neprijemne s timi vecami a ako sa to vyriesilo ked ti ich nedodali a peniaze odisli z uctu ???

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Na dobierku asi nie,vo svete to nie je az tak zauzivana forma nakupu ako u nas...

    pozri starsie temy, mas tam vela skusenosti a rad http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...&q=sportdirect

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    mi3ko Pozri príspevok
    ako da sa to vymenit alebo niečo podobne
    ved si precitaj obchodne podmienky, vseto mas vypisane na stranke
    napr.
    http://sk.sportsdirect.com/CustomerS...nsandExchanges

    balima14 je offline (nepripojený) balima14

    balima14
    oni ich dodali, iba poslali iné číslo, som predala cez net alebo dala niekomu z rodiny, inak dá sa to v pohode aj vrátiť alebo vymeniť, iba to trvá niekoľko týždňov, a poštovné tiež nie je najlacnejšie, nie je potrebná ani nejaká extra angličtina ale posledné mesiace sa zlepšili

    Da sa obiednat tovar z sportsdirect.com na dobierku ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.