Zavrieť

Porady

Prenájom výherných automatov.

Akú sumu a komu treba platiť za prenájom výherného automatu Synot?Chcela by som to do kaviarne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    napriklad SYNOT-u a sumu ti povedia sami ako fakt takuto otazku sem das? sak premyslaj trochu...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    hame Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď,ale mňa by zaujímalo,že ako sa po novom počítajú provízie.
    ale ved u kazdej firmy inak.... jedna herna ma 10%, ina ma 30% a este plati aj za licenciu.... spytaj sa vo vsetkych firmach co na slovensku maju automaty a zisti si sama, kolko by ta to kde stalo....

    ivetakli je offline (nepripojený) ivetakli

    ivetakli
    Dobrý deň, prosím Vás kto máte herňu, poraďte mi, máme prevádzku baru s herňou, v zmysle Zákona o hazardných hrách sa musí zabezpečiť stály dozor herne, u nás uzavreli s barmanmi, ktorí boli doteraz našimi zamestnancami a starali sa aj o bar aj herňu pracovné zmluvy od 1.4.2013 priamo lotérie a nám ponížili o ich mzdu a odvody mesačnú odmenu. Vlastne nerobia nič viacej ako doteraz, ale ich platí iný zamestnávateľ, ale na zmluve majú dozor herne, mám s nimi ukončiť pracovný pomer? Alebo ako ste to riešili u Vás?

    Prenájom výherných automatov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.