Zavrieť

Porady

vlastny Bufet na nasom festivale - ako na to? sme Obcianske zdruzenie.

Zdravim sme obcianske zdruzenie (neziskovka) starajuce sa o rozvoj kultury v nasom meste.
Okem ineho chceme tento rok robit druhy rocnik maleho umelecko - kulturneho festivalku (minule prislo zo 500ludi teraz cakame podobne).

Chceme si zriadit vlastny bufet = vycap pivo/vino/limo (jedlo ani tvrdy alkohol nie) aby sa nam aspon z casti vratili naklady na pripravu festu (podia, ucinkujuci, cestaky, zvuk, ToiToi, elektrika, soza.....). Zo vstupneho, a darov sa to utiahnut neda....

Co na to treba aby to bolo legalne? Od kamarata som pocul ze pokial sme OZdruz. a robime to jednorazovo nepotrebujeme registracku ani zivnost - no odkial to ma neviem... Alebo si musim zriadit zivnost a kupit a zaregistorvoat reg pokladnu (co taky spas vychadza?), hygienicky preukaz mame od vseobecneho lekara. Co je este k tomu treba aby to bolo koser? Kam sa treba zahlasit? Vycap a stanok poziciam z velkoskadu s pivom... Ostatne je balene vo flasiach z Metra alebo podobne. Bufet planujem robit raz za rok, pokladnu sa mi neoplati kupovat najlacnejsia je za 250e (pripadne neda sa pouzit ako reg pokladnica starsi notebook a dokupit ten fiskalny modul s tlaciarnou - skratka dat jednorazovo za kasu ktoru vyuzijem raz za rok 250e je vela... ).

Pripadne ak by sme chceli doplnit este o jedlo - ciganska a spol co k tomu treba?

Dakujem
Naposledy upravil pole : 27.03.13 at 22:56 Dôvod: preklep
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    vlastny Bufet na nasom festivale - ako na to? sme Obcianske zdruzenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.