Zavrieť

Porady

Nakup z ineho e-shopu.

Zdravím chcel by som si spraviť eshop so zámerom stavby reproduktorov na mieru. Pásma plánujem kupovať z iného eshopu pretože pokiaľ sa nemýlim nakupovať z iných obchodov je lacnejšie pretože pravdepodobne nenájdem takého dobrého dodávateľa ako majú oni.
Mam par otázok:
Ak si zákazník objedná odomna reproduktor a v 7 deň mi ho vráti tak ja už pásma mam z iného eshopu 8dni tak ich nemôžem vrátiť a som skončil.

Ako je to s produktmi ktoré sú postavene z iných produktov.Ak si niekto objedná 100 reproduktorov ja ich postavím a on zruší objednávku tak som tiež skoncil.Da sa proti tomu nejako brániť v obchodných podmienkach alebo dohoda z druhým eshopom ?
Naposledy upravil Tibor16 : 01.04.13 at 10:43 Dôvod: spacing
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Ak nieco vyrabas priamo na mieru podla poziadaviek zakaznika, tak sa na to nevzahuje 7 dnova lehota na vratenie tovaru.

mattto je offline (nepripojený) mattto

mattto
čo keby si si najprv naštudoval aspoň základné právne predpisy týkajúce tvojej činnosti? začni napr. zák. č. 108/2000 Z.z.

Tibor16 je offline (nepripojený) Tibor16

Tibor16
​A ak zákazník zruší objdnávku a ja mám produkty už rozbalené a použite v tom reproduktore? Existuje niečo ako záväzná objednávka že to zákazník nemôže zrušiť? Alebo to musím vrátiť do obalov a vrátiť to tomu eshopu z ktorého som to kúpil?

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Ak robis niekomu objednavku "na mieru" tak si ber vopred aspon zalohu v cene materialu.

Inak, robit nieco na mieru z veci ktore k tomu tesne predtym nakupis z ineho eshopu, neviem, neviem... ...asi to bude musiet byt nieco specialne,co nedostat inde v obchodoch...
Tibor16 - to chces vyrabat tie reprosustavy tak rychlo, ze ta trapi 7. dnove vratenie jedneho reproduktoru dodavatelovi? preco si ho nenechas pre ineho zakaznika? A vobec, pri stavbe reprosustav je tvoja najvacsia polozka nejaky stredovy, vyskovy reproduktor za 30 eur?

Nakup z ineho e-shopu.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.