Zavrieť

Porady

čerpanie dovoleniek

Dobrý deň. Prosila by som o radu ohľadne dovoleniek. Vedúca nechce dovoliť čerpať dovolenky zamestnancom, keď to oni chcú a potrebujú, ale hlavne mne. Je vypočítavá, kolegyni dá 10 dní dovolenky a mne iba 7 a pritom mám veľa nadčasov, ktoré "gumuje" z mojich záznamov (bohužiaľ to píše ceruzkou), mám 16 dní dovolenky z minulého roka a tohtoročnú celú. Keď si aj naplánujem dovolenku, schválne mi ju nedá v tom termíne, keď potrebujem. Ako si ju mám čerpať, keď sa krúti len aby mi ju nemusela dať?????
Kde sa môžem prípadne informovať Inšpektorát práce, list ministrovi práce?

pozn. Som predavačka obuvi a máme neoficiálne správy, že v máj/jún rušia našu prevádzku. Prídem o dovolenku? Aké mám práva pri čerpaní dovolenky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Meichan Pozri príspevok
    Zákony nepomohli, ani keď mi ukradli 140 EUR z tržby, keď som chcela zavolať políciu, nedostala som odmeny. Naša vedúca a manažérka na zákony kašle.
    nechápem, čo od nás teda chceš? Si nastavená len na vysielanie a nie na príjem alebo čo?! Čo ju máme prísť zbiť? Zákony sú na to, aby určovali nejaké hranice. Ak sú porušované, tak sa treba obrátiť na kompetentné orgány. Už Ti to tu bolo napísané....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    O čerpaní dovolenky rozhoduje zamestnávateľ po dohode so zamestnancom. Ak sa tvoj PP skončí a ostane ešte nejaká nevyčerpaná dovolenka, zamestnávateľ ju preplatí.
    Meichan ďakujem, to u nás nehrozí, a neviete, ako je to s tým čepaním?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    § 111
    Na začiatok

    (1) Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek určeného s predchádzajúcim súhlasom zástupcov zamestnancov tak, aby si zamestnanec mohol dovolenku vyčerpať spravidla vcelku a do konca kalendárneho roka. Pri určovaní dovolenky je potrebné prihliadať na úlohy zamestnávateľa a na oprávnené záujmy zamestnanca. Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň štyroch týždňov dovolenky v kalendárnom roku, ak má na ne nárok, a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.

    § 113
    Na začiatok

    (1) Zamestnávateľ môže určiť zamestnancovi čerpanie dovolenky, aj keď dosiaľ nesplnil podmienky na vznik nároku na dovolenku, ak možno predpokladať, že zamestnanec tieto podmienky splní do konca kalendárneho roka, v ktorom dovolenku čerpá, alebo do skončenia pracovného pomeru.

    (2) Ak si zamestnanec nemôže vyčerpať dovolenku v kalendárnom roku preto, že zamestnávateľ neurčí jej čerpanie, alebo pre prekážky v práci na strane zamestnanca, zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi dovolenku tak, aby sa skončila najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho roka. Ak zamestnávateľ neurčí zamestnancovi čerpanie dovolenky najneskôr do 30. júna nasledujúceho kalendárneho roka tak, aby zamestnanec vyčerpal dovolenku do konca tohto kalendárneho roka, čerpanie dovolenky si môže určiť zamestnanec. Toto čerpanie dovolenky je zamestnanec povinný oznámiť zamestnávateľovi písomne, najmenej 30 dní vopred; uvedená lehota môže byť so súhlasom zamestnávateľa skrátená.

    ---------
    Ak bude prevádzka zrušená a z tohto dôvodu ukončený pracovný pomer, zamestnávatel ti musí nevyčerpanú dovolenku preplatiť pri skončení prac.pomeru. Za rok 2013 ti ale nevznikne nárok na celú dovolenku, ale len 5/12 alebo 6/12 ročného nároku.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety


    Meichan

    1 Minute Ago #39069 ďakujem, to u nás nehrozí, a neviete, ako je to s tým čepaním?
    Treba ju upozorniť na ZP a jeho doržiavanie, možno stačí pohroziť, že upozorníš na to jej nadriadených alebo priamo IP..

    Meichan je offline (nepripojený) Meichan

    Meichan
    Tu zákony nepomôžu, bežný ľudia sú handry, ktorými čistia zem.

    ​Mňa zaujíma, kde sa môžem dozvedieť o tom ako si mám dovolenku vyčerpať, tak aby som ju mala, keď ju potrebujem a nie ako to vyhovuje nadriadeným.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Meichan Pozri príspevok
    Tu zákony nepomôžu, bežný ľudia sú handry, ktorými čistia zem.

    ​Mňa zaujíma, kde sa môžem dozvedieť o tom ako si mám dovolenku vyčerpať, tak aby som ju mala, keď ju potrebujem a nie ako to vyhovuje nadriadeným.
    veď ti to píšu vyššie, prečítaj si ešte raz príspevok veronikasad

    zákony pomôžu, jedine nimi môžeš argumentovať

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Meichan Pozri príspevok
    Tu zákony nepomôžu, bežný ľudia sú handry, ktorými čistia zem.

    ​Mňa zaujíma, kde sa môžem dozvedieť o tom ako si mám dovolenku vyčerpať, tak aby som ju mala, keď ju potrebujem a nie ako to vyhovuje nadriadeným.
    Tvoji nadriadení a aj ty sa musíš riadiť § ZP, ktoré sa zaoberajú nárokom a čerpaním dovolenky.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Meichan Pozri príspevok
    Tu zákony nepomôžu, bežný ľudia sú handry, ktorými čistia zem.

    ​Mňa zaujíma, kde sa môžem dozvedieť o tom ako si mám dovolenku vyčerpať, tak aby som ju mala, keď ju potrebujem a nie ako to vyhovuje nadriadeným.
    Nástup na dovolenku určuje zamestnávatel ...(viď § 111 ZP, ktorý som priložila v prísp. č.3)

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Meichan Pozri príspevok
    Tu zákony nepomôžu, bežný ľudia sú handry, ktorými čistia zem.

    ​Mňa zaujíma, kde sa môžem dozvedieť o tom ako si mám dovolenku vyčerpať, tak aby som ju mala, keď ju potrebujem a nie ako to vyhovuje nadriadeným.
    Zamestnavatel ma robit plan dovoleniek. podla neho ti naplanuje cerpanie kedy to vyhovuje zamestnavatelovi.
    Ale s tym, aby si si cerpala dovolenku, kedy ty potrebujes, sa mozes rozlucit, kedze o cerpani celej dovolenky rozhoduje zamestnavatel.
    Je mozne sa na cerpani dovolenky aj dohodnut, ale s tym musi samozrejme zamestnavatel (co reprezentuje tvoju nadriadenu) suhlasit.

    Jedine, co mozes ziadat, je ziadat od nadriadenej plan dovoleniek.
    Sama pkanovat by si si mohla az tych 16 dni starej (vlanajsej) dovolenky, ak ju nebudes mat vycerpanu do konca juna, aj to tak, ze 30 dni dopredu pisomne oznamis cerpanie (teda najskor na august).

    Meichan je offline (nepripojený) Meichan

    Meichan
    Zákony nepomohli, ani keď mi ukradli 140 EUR z tržby, keď som chcela zavolať políciu, nedostala som odmeny. Naša vedúca a manažérka na zákony kašle.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Meichan Pozri príspevok
    Zákony nepomohli, ani keď mi ukradli 140 EUR z tržby, keď som chcela zavolať políciu, nedostala som odmeny. Naša vedúca a manažérka na zákony kašle.
    Najvyssi cas zmenit zamestnanie.

    * tu policiu by som volala napriek ich protestom .....

    Meichan je offline (nepripojený) Meichan

    Meichan
    Ospravedlňujem sa, ale som zúfalá, človek má úvery, postihnuté deti a ešte sa musím zaoberať či vôbec mám nárok na dovolenku, keď mi ju nechcú dať.

    Ďakujem všetkým za odpovede

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.