Zavrieť

Porady

excel - vloženie udajov podľa čísla týždňa

Akými funkciami a podmienkami vložím do tabuľky údaje podľa týždňa v roku (52 stĺpcov) z výsledkovej bunky iných tabuliek, v ktorých sú údaje týždenne aktualizované?
Čiže v každom týždni sa doplnia údaje v jednom stĺpci podľa príslušného týždňa, ale vždy z toho istého zdroja. Môj problém je, že neviem ako prinútiť podmienky pre ignorovanie hodnôt ktoré sú už zapísané - predošlé týždne sa mi premažú.
Naposledy upravil smm22 : 04.04.13 at 11:52
Mr. Excel pre Každého Ahoj, máš na mysli procedúru, ktorá by automaticky zaznamenávala z jedného zdroja 52 hodnôt podľa meniaceho sa roka s tým, že staré data by sa nezmazávali? (niečo ako dynamické ukaldanie hodnôt podľa týždňov?) Ak áno, pošli mi dataset a urobím ti makro na to.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AB-IMPEX je offline (nepripojený) AB-IMPEX

    Obchodná spoločnosť AB-IMPEX
    V tých podmienkach (ktoré nevieš prinútiť) sa najprv pýtaj na aktuálny dátum/týždeň a ak už bol nech ten vzorec už nič viac nerobí. Ak ešte nebol a je - tak nech normálne robí to čo po ňom chceš - teda nech si ide pre data ...

    excel - vloženie udajov podľa čísla týždňa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.