Zavrieť

Porady

pozicka na pracovnu zmluvu

Zdravim,Chcel by som sa opytat,ak by nahodou niekto vedel,pripadne mal nejake skusenosti,ci je mozne si niekde vziat pozicku na zaklade dohodnutej pracovnej zmluvy zahranici? Ide o to ze potrebujem peniaze na cestu a naklady prvy mesiac,pracovnu zmluvu uz mam a zacal by som pracovat od buduceho tyzdna,tak som sa chcel opytat ci nahodou iekto nevie ci je mozne niekde nieco take?Pracovna zmluva je na dobu urcitu a pol roka.UZ som tam predtym viackrat pracoval .Vdaka za odpovede a pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Možno tak od nebankovky resp. využiť povolené prečerpanie na účte.. Odcestovanie do zahraničia môže byť pre normálneho veriteľa skôr signálom, že v prípade nesplácania pôžičky bude mať problém s vymáhaním.
    Negoti Pozri príspevok
    skús si prelistovať zákon o CN , § 36 je o poskytnutom preddavku na SC
    http://www.zakonypreludi.sk/zz/2002-283
    nie touto cestou to nevedie cez zamestnavatela,musim proste vyriesit nejaku pozicku,ale vdaka za radu
    no to povolene precerpanie som uz vyuzil a momentlane som v debete -500e a rozmyslal som este ci na zaklade tejto zmluvy a ked videla banka ze predtym boli transakcie zo zahranicia na domaci ucet v celkom slusnych sumach ci by mi nahodou na zaklade toho nevedeli pozicat,ale ked som v debete ,tak nevidim tam velku sancu asi...a nebankovky zhanam ale neviem najst nejaku schopnu na nete

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Kvôli 800 e by som neriešil žiadnu pôžičku od nejakej firmy, ale obrátil sa na rodinu, známych a podobne. I keď zohnať 800 e napr. od nebankovky by nemuselo byť až tak ťažké, teda až na tie úroky a poplatky
    no obratil som sa na rodinu jasne ze to bol moj prvy krok ale rodina ma os..rala s prepacenim,takze skusam to aj u znamych ale momentlane nema nikto znamy tolko penazi pozicat za taku kratku dobu lebo mi to treba do konca tyzdna,takze tazko sa hlada,preto skusam aj nebankovky a rozne alternativy,som ochotny aj preplatit ale nehlada sa lahko ani nebankovka praveze ktora by poskytla pozicku len na zaklade zmluvy,nemam cim rucit ani nijaku inu zabezpeku

    Zuzanka_ba je offline (nepripojený) Zuzanka_ba

    Zuzanka_ba
    - pokial mas aspon nieco, co by sa dalo predat napr. na inzerat a vies bez toho zit, tak odporucam vyskusat - nejaka elektronika, novy mobil, hudobne nastroje atd
    - ak je to ten isty zamestnavatel, pre ktoreho si uz robil a mas jeho doveru, skusila by som poziadat o mimoriadnu zalohu s vysvetlenim ze naco to potrebujes; ak sa ti podari vyssie zmienenym predajom hnutelnych veci ziskat aspon nejaka ciastka, mozes vycestovat a poziadat o zalohu ked uz aspon zopar dni odpracujes, normalny zamestnavatel ti snad vyjde v ustrety
    - aj ked si na dne svojho kontokorentu, nic nedas za opytanie vo svojej banke, ci by ti ho este nezvysili, pripadne neposkytli spotrebak. zalezi od vseob podmienok tvojej banky a aj od toho, kolko a ako dlho ti chodilo penazi, a kedy ti prestali chodit. ak si svihnes a pojdes sa opytat fakt rychlo, este by si to mohol stihnut, tj mat pripisane peniaze na ucte do piatku.
    - pokial si nezamestnany alebo v skusobnej dobe, nebankovka si ta neoblubi, pokial viem tak maju radi potvrdenia o prijme a nadej ze svoje eura uvidia
    ked sa bude dat tak daco poodkladat nech nemusis zase raz riesit taketo situacie tak ale to vies aj sam
    Dakujem Vam pekne vsetkym za rady,Nakoniec sa to tak vyriesilo, ze kamos si zobral na mna pozicku v banke,takze super.Ale vdaka za tipy a rady.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    salomon1212 Pozri príspevok
    Dakujem Vam pekne vsetkym za rady,Nakoniec sa to tak vyriesilo, ze kamos si zobral na mna pozicku v banke,takze super.Ale vdaka za tipy a rady.
    Tak ti drzime palce, nech ti praca vyjde a nech uz v buducnosti nebudes musiet riesit podobnu situaciu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.