Zavrieť

Porady

nejde mi otvoriť USB, rozpozná ho, len mi stále vypisuje nejakú runDLL chybu, čo je to?

nejde mi otvoriť USB, rozpozná ho, len mi stále vypisuje nejakú runDLL netuším čo je tomue tosúrne! Pomooooc!!! ĎAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Robí to po vložení? Čo je na tom kľúči? Aký máš windows? skús v predvolených programoch zmeniť nastavenie automatického prehrávania-vymeniteľná jednotka zmeň na otvorenie adresára resp. prieskumník. Opíš presnejšie chybu, robí to len pri jednom a tom istom usb, čo presne ti vypíše a kedy?! pri otvorení exploreru alebo programu na kľúči? Ak tam nič nemáš, skús to naformátovať.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Aninka Anka Arpášová Pozri príspevok
    nejde mi otvoriť USB, rozpozná ho, len mi stále vypisuje nejakú runDLL netuším čo je tomue tosúrne! Pomooooc!!! ĎAKUJEM
    No to je dost dolezite precitat si aku hlasku to na teba vypluje a podla toho sa zariadit

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Aj ked je to uz stara vec, pre inych citatelov moze byt uzitocna informacia, ze to moze byt aj virus na usb kluci. Ak je nastavey autorun (automaticke spustenie), tak sa z kluca chce spustit nejaky virus, avsak nejakym sposobom asi koliduje s niecim, tak vyhodi chybu (ale ta hlaska s chybou moze byt aj jeho maskovaci manever).

    nejde mi otvoriť USB, rozpozná ho, len mi stále vypisuje nejakú runDLL chybu, čo je to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.