Zavrieť

Porady

zakladanie spolocnosti

Ahoj, prave som objavila www.poradu.sk a chytila ma za srdce , pretoze sa snazim co najrychlejsie zohnat podklady na pracu o podmienkach zakladania spolocnosti na Slovensku, tak sa touto cestou snazim trosku si to ulahcit. Chcela by som poprosit, ci by mi niekto z vas nemohol v skratke napisat, ako sa pohybuju administr.poplatky pri zakladani spolocnosti (s.r.o., a.s, v.o.s, k.o.s,..) a ako dlho trva kym sa clovek konecne docka... ak by boli vsetky potrebne nalezitosti OK.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liduna je offline (nepripojený) liduna

    liduna
    Využívám zdroje z katalogu na portálu www.bizz-net.com. Moc se zatím na Slovensku neorintuji, ale pár dobrých odkazů jsem tam našla. Více informací mají ohledně založení zahraniční společnosti, - viz. služby Deer... na té samé stránce. http://www.bizz-net.com

    Liduna

    josh je offline (nepripojený) josh

    josh
    administrativne poplatky su nasledovne: 1.000sk vydanie zivnostenskeho listu, 2.000sk vydanie koncesie, 10.000sk poplatok za zapis spolocnosti (okrem as) do OR.
    overovanie podpisov: 60sk+dph u notara

    zakladanie spolocnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.