Zavrieť

Porady

vymahanie pohladavok cez sms

Dobrý den prajem , mne prisla sms pred týždnom že nadiešiel čas vykonanie vasej platby a popritom mam toto čislo akurat 4 mesiace nikde ho som ho neuviedol ako kontaktné čislo. Neviem otom, že by som mal dlhy alebo podobné sms mi napisala spoločnost Intrum justitia. Tak teraz neviem ako postupovať. Ako ked idu niečo vymahať tak by mali posielať poštou papiere ? alebo ako to funguje ? Som z toho nervozny a pomaly ani dobre spat neviem. Dufam že mi viete poradiť dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Takže dneska som im odpísla sms aj mail a nato mi volali hovorili meno tej osoby od ktorej vymahaju peniaze a sa pytal aj na moje tiež aj rodne čislo chceli a potom sa mi hlboko ospravedln ili a že ma už nebudu obťažovať. No dufam, že to dodržia. Takže vraj peniaze vymahaju pre Telekom. Tolko mi povedala a este raz sa mi ospravedlnila, no dufam že už nebudem mat takéto problémy . Dakujem každemu za príspevok.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Skor si myslim, ze to cislo pouzival predtym niekto, komu bola SMS adresovana.
    Ja by som asi zavolala na dane cislo alebo odpisala SMS, ze doslo k omylu, ze SMS poslali na nespravne cislo.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ved sa s tou firmou skontaktuj, oni ti vedia presne povedat o co ide.../pre koho vymahaju dlh, cislo zmluvy atd,atd/

    Iba na zaklade sms by som urcite ziadne peniaze neplatila,hlavne za okolnosti ako pises.
    uz som ím písal mail este mi neodpovedali, a tiež som volal operatorovy a spytal som sa na to číslo čo som vyberal či už niekto používal , tak mi povedala že už to číslo bolo použíte , ale bud mi nechcela povedať kto bolo predošlí majitel alebo fakt nevedeli lebo že mi to nevie povedať kto bol predchadzajuci majitel. Ako ja sa cítim trápne , že som dostal takúto sms a bol som nervozní , kedže som naučení, že všetko treba hned zapalatiť a nikomu nič nedlžiť . Nebolo by zle keby mi odpísali na ten mail alebo im zavolám. Len či mi uveria , že to číslo ma už nového majitela.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ladislav261987 Pozri príspevok
    uz som ím písal mail este mi neodpovedali, a tiež som volal operatorovy a spytal som sa na to číslo čo som vyberal či už niekto používal , tak mi povedala že už to číslo bolo použíte , ale bud mi nechcela povedať kto bolo predošlí majitel alebo fakt nevedeli lebo že mi to nevie povedať kto bol predchadzajuci majitel. Ako ja sa cítim trápne , že som dostal takúto sms a bol som nervozní , kedže som naučení, že všetko treba hned zapalatiť a nikomu nič nedlžiť . Nebolo by zle keby mi odpísali na ten mail alebo im zavolám. Len či mi uveria , že to číslo ma už nového majitela.
    V dnesnej dobe sa aj najvacsiemiu poctivcovi v plateni moze stat, ze nevedomky nema nieco uhradene a prekvapi ho, ze sa mu ozve exekutor.

    Podla mna sa nemusis obavat ci ti vymahacska firma uveri, ci neuveri,lebo dlh vznikol konkretnej osobe, nie majitelovi tel. cisla. Oni musia mat aj ine udaje o dlznikovi, nielen tel.cislo.
    arizona Pozri príspevok
    V dnesnej dobe sa aj najvacsiemiu poctivcovi v plateni moze stat, ze nevedomky nema nieco uhradene a prekvapi ho, ze sa mu ozve exekutor.

    Podla mna sa nemusis obavat ci ti vymahacska firma uveri, ci neuveri,lebo dlh vznikol konkretnej osobe, nie majitelovi tel. cisla. Oni musia mat aj ine udaje o dlznikovi, nielen tel.cislo.
    Tak to je tiež pravda. A papiere alebo platobný príkaz mu aj tak doručia cez poštu ak tak lebo nič ine som nemal v sms uvedene len evidenčné čislo nič viac. Ale každopadne sa snimi budem musieť skontaktovať aby to číslo už vymazlai zo zoznamu aby som už nedostaval tie smsky alebo ich budem ignorovať.

    vymahanie pohladavok cez sms

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.