Zavrieť

Porady

Potrebujem napísať žiadosť o podmienečné prepustenie. Vzor by mi úplne stačil. Na nete sa neviem dopracovať na žiadny príspevok, podla ktorého by som si písala svoje pp-čko. Naozaj mi nemá kto poradit

Ktorý dobrý človek mi pošle vzor Žiadosti o podmienečné prepustenie. Mám si písať pp-čko a na nete som našla vzor z roku 1995 a to neviem či je ešte aktuálne. Poradiť mi kto nemá, rodinu mám len dobrú susedku, ktorá nevie čo pp-čko ani je a na právnika naozaj nemám. A zvyšok z mojho okolia nie je ochotný mi poradiť len tak nezištne. Preto sa obraciam na Vás. Pevne verím, že aspon tu sa nájde niekto kto rád poradí bez fin. odmeny. Dakujem
Naposledy upravil 21princessa7 : 26.04.13 at 20:54 Dôvod: omylom som pod svoju otázku vložila nejaké oznámenie z ÚPSVaR
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    Ustanovenia zákonov sú už upravené, tieto vo vzore už nesedia so súčasným znením.

    feky8888 Pozri príspevok
    Ano,podľa tohto vzoru si to prerob podľa svojho trestného rozkazu a pošli to na súd v mieste výkonu trestu.Môžeš to poslať aj trošku skôr,len tam uveď presný dátum,kedy máš polovicu,prípadne 2/3 trestu odpykanú.
    Dodala by som, že obsahovo by mohlo byť v popise uvedené, za čo bola odsúdená a popis ostatných vecí, ale paragrafovo to jednoznačne treba upraviť, pretože ani to, čo je tam dnes vo vzore uvedené už nesedí na súčasné ustanovenia spomenutého zákona!!! Podmienečné upustenie od výkonu zvyšku trestu zákazu pobytu sa rieši od § 71 trestného zákona.
    21princessa7 dakujem krasne

    feky8888 je offline (nepripojený) feky8888

    feky8888
    Ano,podľa tohto vzoru si to prerob podľa svojho trestného rozkazu a pošli to na súd v mieste výkonu trestu.Môžeš to poslať aj trošku skôr,len tam uveď presný dátum,kedy máš polovicu,prípadne 2/3 trestu odpykanú.

    Potrebujem napísať žiadosť o podmienečné prepustenie. Vzor by mi úplne stačil. Na nete sa neviem dopracovať na žiadny príspevok, podla ktorého by som si písala svoje pp-čko. Naozaj mi nemá kto poradit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.