Zavrieť

Porady

Oplotenie pozemku v extravilane

Dobry den

chcem sa vas opitať mame pozemok a cez naš pozemok sa v lete a na jeseň pasu kravy tak isto chodia tadialto aj drustevne traktory .
Nepači sa mi že tam jazdia tadial traktory ako tomu zabraniť?
Kravy tie by mi až tak nevadili aspoň to tam vypasaju.
Pozemok je naš sukromny v extravilane cesta tam nie je sami tadial len prechadzaju maju nožnosť aj obisť naš pozemok.
Ako tomu zabranim ?
Mam tam dať drevene koli alebo betonove tak aby traktory tadial nechodili?
Pletivo tam zatial nechcem davať.
Dik za radu ako to mam riešiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    fetya je offline (nepripojený) fetya

    fetya
    Ja by som najprv zastavil na druzstve a vysvetlil by som vlastnicke vztahy a poziadal, aby si traktory zvolili inu cestu. Podruhe by som spravil tabulu, ktora naznacuje, ze je to sukromny majetok, a vstup zakazany, neopravneny vstup bude rieseny policiou. Ak by som potom videl tam traktor, tak by som nafotil a riesil inou cestou. Stary otec mal podobny problem, a ked uz nemal inu moznost, zakopal brany, po niekolkych defektoch tam prestali chodit.

    pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

    pepa78
    preboha a aký máš dôvod na to, aby ti na predpokladám poľnom pozemku nechodili traktory, keď tam asi nič nemáš? Kravy, ktoré tam žrú trávu ti nevadia, lebo ti to kosia...cítim v tom nejaký osobný problém s majiteľom toho traktora

    Oplotenie pozemku v extravilane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.