Zavrieť

Porady

Šmejdi

Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

chcem poprosiť o radu. Dnes sa psychicky chorá sestra zúčastnila predvádzacej akcie. Pozvánku dostala na zabíjačkové hody. Po nastúpení do autobusu kde ich pozbierali z 3 okresov sa odviezli do Sačurova, niekde do kultúrneho domu a tam im predvádzali hrnce, indukčnú platňu mixér a toto všetko vyhrala aj moja chorá sestra a zakúpila si od nich hrnce a neviem čo ešte.
Samozrejme od nej zobrali OP a vypísali jej zmluvu, že bude platiť 24 mesiacov po 50 eur.
Nakoniec jej nedali nič nakoľko jej povedali, že má nízky dôchodok 210,- eur a teda, že nevedia či jej dajú na splátky a že sa jej ozvú. Prišla domov s tým, že nemá nič akurát tak podpísala zmluvu, nedali jej ani žiadnu kópiu. Čo sa s tým dá robiť? Chceli by sme predísť stratám.
Treba počkať či sa neozvú napr. do štvrtka, alebo to ísť nahlásiť na políciu ?

Za rady ďakujem
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vraj "výhodné ceny" - takú by som jej prid.bal, že by i Maggi v kockách s.ala!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

nechcem tu robiť nikomu reklamu, ale naša verejno právna TV a česká verejno právna TV v utorok vysielajú film "šmejdi" Bolo by dobré upozorniť naň potencionálnych "dôchodcov", ktorí radi chodia na takéto akcie, aby si ten film pozreli. Snáď si z neho zoberú aj ponaučenie.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner
nechcem tu robiť nikomu reklamu, ale naša verejno právna TV a česká verejno právna TV v utorok vysielajú film "šmejdi" Bolo by dobré upozorniť naň potencionálnych "dôchodcov", ktorí radi chodia na takéto akcie, aby si ten film pozreli. Snáď si z neho zoberú aj ponaučenie.
To nie je reklama ...
To je dobrý skutok ...
Pán Boh zaplať za takéto relácie ...

AMEN
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Pán Boh to vidí, aj pani bohová. Len naši zákonodarci sú slepí ...

Akože za supov ich majú ...
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

BXLmiami
Včera mi volali 6x.Začala som si označovať telefony ktoré ma otravuju.A čaro nechceného,dvihla som automaticky telefon a až potom som si všimla že ho mám označený ako podvodné objednanie a ozvala sa moja dlhoročná pacientka.Nekomentujem.
Dobre je uložiť a miesto mena napísať :
nedvíhať
FUJ
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

misoft

Dnes aj mne zazvonil šmejd-telefón - tak som sa predstavil: "Simonides - kotoľňa!" a telefón cvak. Zložili.

Asi pred 2 mesiacmi mi (na môj na Zlatých stránkach zverejnený mobil ) volal oranžový AUTOMAT - - to vieš = koľko a ako rád sa ja porozprávam s automatom

A predvčerom na taký pomocný (voľne pohodený) mobil , čo beží tuším na easy (kvôli synovmu O2 ) zas volá oranžový automat - - - ako ho vypátral ?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
NALIEHAVÁ PROSBA!!!!!!!
VARUJTE STARŠÍCH ĽUDÍ PRED ŠMEJDAMI!
NUTNÉ ZDIEĽAŤ!!!

https://www.facebook.com/photo.php?f...&type=1&ref=nf
6 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať