Zavrieť

Porady

Nový vzhľad

Nechodím do iných diskusií, tak píšem tu.

- farby to má ako vypĺznutý pes. Osobne sa mi nepáči prehnané užívanie farieb, ale tu mi chýba kontrast
- niektoré časti nie je vidieť celé
- nemám ikonu vľavo od zoznamu diskusií a tak neviem, ktoré sú nové
- "páčia sa mi" vzhľady, kde podstatnú časť zaberú nepodstatné veci. Napríklad široké medzery medzi objektmi, vysoké objekty (typicky rôzne hlavičky)
- funkčnosť sa tiež nezdá OK

Verím, že sa to všetko ešte upraví. Ale ja som to písal v sekcii počítač a tam mala byť!!!
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

máš pravdu,je to akési roztrúsené,nevýrazné.......ako sa hovorí,vraj užívateľsky príjemné prostredie,tak toto je vrcholne nepríjemné :-((
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

uff tak toto asi tazko stravim, takyto system s nadychom facebooku je vrcholne uzivatelsky neprijemny. este dam tomu sancu cez vikend ale asi zbohom porada
8 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak sa niečo celé nezobrazuje celé, poprosím nahlásiť chybu na stránke tu: http://www.porada.sk/chyby-na-stranke

Vďaka!
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

Richard
Ak sa niečo celé nezobrazuje celé, poprosím nahlásiť chybu na stránke tu: http://www.porada.sk/chyby-na-stranke

Vďaka!
zobrazuje sa vsetko v poriadku, len je to jednoducho hnusne
3 0
MarMaxa MarMaxa

MarMaxa je offline (nepripojený) MarMaxa

kde je stará krásna porada, toto sa mi nepáči, velmi nepáči
21 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Bolo to potrebné? Budeme si musieť zvykať...ale nie som zatiaľ spokojný.
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

mecky
Richard
Ak sa niečo celé nezobrazuje celé, poprosím nahlásiť chybu na stránke tu: http://www.porada.sk/chyby-na-stranke

Vďaka!
zobrazuje sa vsetko v poriadku, len je to jednoducho hnusne
mecky, zriaďme očnú optiku :-)
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ja so m si to dal zatiaľ takto
porada_new.jpg  
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

srska
ja so m si to dal zatiaľ takto
Ty to mas ake pekne,sumerne a vyrazne farby, ja to mam take rozmetane a nevyrazne...preco?
por.JPG  
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Táto porada je tu rozdelená teda na 2 časti, otázka a debata. Čo mi vadí je to, že ak v časti otázka nemôžem odpovedať viac krát, ale len vlastne upravujem odpovede, prípadne komentujem odpoveď niekoho iného, lebo inú možnosť nemám, tak nevidím novú reakciu. Zostane tam posledná odpoveď a ak niekto pridá komentár, tak kým na danú tému nekliknem, ani neviem, že niekto reagoval. V starej porade ak niekto reagoval, tak sme videli posledný nick, ktorý pridal odpoveď a vedeli sme, že je tu nová reakcia. Niečo v nastaveniach som prehliadla, alebo naozaj nie je žiadna možnosť zistiť, či v konkrétnej téme niekto pridal svoj komentár. Nechcem zakladať novú tému, tak som to zaradila sem, snáď to nevadí.
2 2
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

PROSIM VAS-DAJTE MOZNOST VYBERU NA PREPNUTIE MEDZI STAROU A NOVOU PORADOU.TOTO TU JE NEPREHLADNE, NEMAM CAS SA TU ORIENTOVAT MEDZI TISICKAMI PRISPEVKOV.DAKUJEM ZA POCHOPENIE.
6 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Aj u mňa to vyzerá presne tak, ako u Janky (arizona). Čo treba spraviť, aby to bolo tak pekne, ako u Vlada (srska)?
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Rozalka
Aj u mňa to vyzerá presne tak, ako u Janky (arizona). Čo treba spraviť, aby to bolo tak pekne, ako u Vlada (srska)?
http://www.porada.sk/t215372-p4-vitaj-nova-porada.html - pozri môj príspevok o nastavení firefoxu
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
To zalamovanie riadkov ktoré pri dlhých názvoch blbne opravíme. Tie farby to je vec vkusu asi
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Richard
To zalamovanie riadkov ktoré pri dlhých názvoch blbne opravíme. Tie farby to je vec vkusu asi
troch viac sky modrej na pozadí by nezaškodilo
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Tie farby mi až tak nevadia - ale to večné rolovanie, tak to ma mimoriadne vytáča ...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Richard
To zalamovanie riadkov ktoré pri dlhých názvoch blbne opravíme. Tie farby to je vec vkusu asi
Richard ... ked teda robis poradu sam pre seba, OK ... ale podla mna to cele stoji na ludoch co sem chodia - pytaju sa a odpovedaju ... ak mi citanie stranok porady sposobuje unavu oci, tak tu prestanem chodit ... a predpokladam, ze ostatni tiez
15 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
S tou farbou som myslel nazvy tem, teraz su sytou ciernou, Vlado to mal sytou modrou - to urcite nevplyva na citatelnost.

Snazim sa aby to bolo dobre prehladne, videla si prvu testovaciu, keby to porovnas na viacerych miestach som oproti povodnemu pridaval tmavost a sytost. Takze sa posuvame vpred
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

srska
Rozalka
Aj u mňa to vyzerá presne tak, ako u Janky (arizona). Čo treba spraviť, aby to bolo tak pekne, ako u Vlada (srska)?
http://www.porada.sk/t215372-p4-vitaj-nova-porada.html - pozri môj príspevok o nastavení firefoxu
A neda sa to tak nastavit aj v Chrome? Mam win 8 , tak som viac-menej odkazana na chrome, firefox u mna nema tolko moznosti :-(
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

avalik
Richard
To zalamovanie riadkov ktoré pri dlhých názvoch blbne opravíme. Tie farby to je vec vkusu asi
Richard ... ked teda robis poradu sam pre seba, OK ... ale podla mna to cele stoji na ludoch co sem chodia - pytaju sa a odpovedaju ... ak mi citanie stranok porady sposobuje unavu oci, tak tu prestanem chodit ... a predpokladam, ze ostatni tiez
Bola by veľká škoda, keby viacerí, hlavne odborne zdatní a skúsení poraďáci odtiaľto odišli len preto, že sa tu nevyznajú. Verím, že to tak nebude a Richardovi sa podarí to dať do takej podoby, aby vyhovovala nielen "novým" poraďákom. Lebo zatiaľ sa tu "nervačia" viacerí, proste zvyk je zvyk. Tak snáď tu zostaneme aj naďalej.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať