Zavrieť

Porady

Nový vzhľad

Nechodím do iných diskusií, tak píšem tu.

- farby to má ako vypĺznutý pes. Osobne sa mi nepáči prehnané užívanie farieb, ale tu mi chýba kontrast
- niektoré časti nie je vidieť celé
- nemám ikonu vľavo od zoznamu diskusií a tak neviem, ktoré sú nové
- "páčia sa mi" vzhľady, kde podstatnú časť zaberú nepodstatné veci. Napríklad široké medzery medzi objektmi, vysoké objekty (typicky rôzne hlavičky)
- funkčnosť sa tiež nezdá OK

Verím, že sa to všetko ešte upraví. Ale ja som to písal v sekcii počítač a tam mala byť!!!
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stránku nájdeš aj v menu - naľavo je Rubriky - ak nie je v zozname, stačí v "Hľadať rubriky" len napísať Chyby a vyskočí zoznam rubrík s týmto slovom. Klik na Lupu a je tam.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft
Stránku nájdeš aj v menu - naľavo je Rubriky - ak nie je v zozname, stačí v "Hľadať rubriky" len napísať Chyby a vyskočí zoznam rubrík s týmto slovom. Klik na Lupu a je tam.
ja to viem ... vie to aj ten co tu pride prvy krat? pripadne sem chodi obcas?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no teda!..ja sa považujem za dosť počítačovo zdatnú, dokonca mám aj maturitu na novej porade za sebou a aj môj počítač to tvrdí, ale som za to, že netreba pokrok za každú cenu!..nemožné nežiadam-a ani nikto to nežiada odo mňa a prvoradá by mala byť sila a návštevnosť stránky,ktorá mi nosí peniaze a nie za každú cenu moderný dizajn...to je ako silou-mocou urobiť z 50-tky sedemnástku-výsledok sa ukáže v budúcnosti..nezmenilo sa nič-len dizajn a ten nám, mne, robí stavy..nofuha!..
4 0
saskia26 saskia26

saskia26 je offline (nepripojený) saskia26

Veľmi sa mi nepáči nová porada. Nechápem, prečo bolo potrebné zmeniť celkový vzhľad stránky, zneprehľadniť ju celú?!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Narazil som na ďalší problém - skôr nefunkčnosť, chybu v označovaní sledovania tém. Dávam to ako samostatný problém - otázku.
Len spracujem obrazovú "dokumentáciu".
Naposledy upravil misoft : 05.05.13 at 08:19
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

pepsikova
..no teda!..ja sa považujem za dosť počítačovo zdatnú, dokonca mám aj maturitu na novej porade za sebou a aj môj počítač to tvrdí, ale som za to, že netreba pokrok za každú cenu!..nemožné nežiadam-a ani nikto to nežiada odo mňa a prvoradá by mala byť sila a návštevnosť stránky,ktorá mi nosí peniaze a nie za každú cenu moderný dizajn...to je ako silou-mocou urobiť z 50-tky sedemnástku-výsledok sa ukáže v budúcnosti..nezmenilo sa nič-len dizajn a ten nám, mne, robí stavy..nofuha!..
to tu asi z tvorcov stranky zatial nikto nepochopil
3 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

avalik
airin.nice
Ved je to tu hrozne....a to si dovolim o sebe povedat, ze nie sme tu ziadni analfabeti...tak to dajte prosim do povodnej verzie-vyhovuje to viacerym...a nezabudajte aj na to-ze su tu aj starsie rocniky ci uz poradakov, alebo prispievatelov...Naco nam je dobre kracat s dobou vpred-ked pre mnohych je to nepouzitelne...zamyslite sa nad tym!
airin, nevykrikuj - uz si bola upozornena ... aj pisanie boldom, resp. farebne sa povazuje za vykrikovanie ... zvyraznenie pisma sa pouziva len v odbornych temach na vypichnutie podstatnych info
Ale ved ja tu nevykrikujem.Neovladam vase vnutorne pravidla.Som zvedava, k comu potom bude cela Porada, ked sem prestanu chodit ludia kvoli nefunkcnosti, neprehladnosti a komplikovanosti.Hm?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

airin.nice
avalik
airin.nice
Ved je to tu hrozne....a to si dovolim o sebe povedat, ze nie sme tu ziadni analfabeti...tak to dajte prosim do povodnej verzie-vyhovuje to viacerym...a nezabudajte aj na to-ze su tu aj starsie rocniky ci uz poradakov, alebo prispievatelov...Naco nam je dobre kracat s dobou vpred-ked pre mnohych je to nepouzitelne...zamyslite sa nad tym!
airin, nevykrikuj - uz si bola upozornena ... aj pisanie boldom, resp. farebne sa povazuje za vykrikovanie ... zvyraznenie pisma sa pouziva len v odbornych temach na vypichnutie podstatnych info
Ale ved ja tu nevykrikujem.Neovladam vase vnutorne pravidla.Som zvedava, k comu potom bude cela Porada, ked sem prestanu chodit ludia kvoli nefunkcnosti, neprehladnosti a komplikovanosti.Hm?
airin, to o pisme su vseobecne pravidla pouzivane v internetovom svete

autor tejto stranky, ma svoj zamysel, porada je spustena 4 dni, tak je jasne, ze sa vyskytnu chyby a treba ich doladit
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft
Narazil som na ďalší problém - skôr nefunkčnosť, chybu v označovaní sledovania tém. Dávam to ako samostatný problém - otázku.
Len spracujem obrazovú "dokumentáciu".

...či nastavím sledovanie, alebo ho zruším, napríklad pri "elektronická pokladňa,alebo mzdy,je to jedno..pokiaľ kliknem na "celá porada", tak šuptu všetky témy...ak dám len "nové", tak len nové-najnovšie...ak sem neprídem od rána až do štvrtej poobede,tak mám len najnovšie...rubriky akoby si neuvedomovali, že ich nechcem, naskočia znova,som skúšala nastaviť nesledovanie niektorých tém a kliknúť potom na "celá porada, zbytočne, témy a rubriky boli tu zo všetkých možných tu...opakovala som to nastavenie znova po vyhodení niektorých rubrík,ale zase - klik "celá porada- a všetky...celá porada by u mňa mali byť rubriky, ktoré sledujem ja!..a nyje celý svet!..
..slovo rubrika začínam nenávidieť...viac sa mi páči "sekcia"...začínam tu mať pocit bezmocnosti..hladám nastavenie sledovania-šmarí ma do rohu -rok 2010...hladám v mojich osobných ceruzkových poznámkach, ktoré som si čmarkala priebežne,ale furtnyšt...
..keby som vedela, že ma to dáko ukludní, tak to airinino boldové dám na červeno!..
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Zdravím Vás, neviem ako pre Vás , ale pre mna je to nepriehladné. Som tu dezorientovaná, neviem kam sa pohnut ak hladám hoc len vlastné príspevky.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Inak ...toto ma celkom aj dostalo ...
Kliknite si na tie TOP otázky .....
...kua ....posledný príspevok z roku 2004 ...
Veď odvtedy sa vymenili štyri vlády a dvaja prezidenti ....
Aktuálne TOP TÉMY ... jak sviňa ...
Zo špáradla v ústach po dobrom obede , z toho je viac osohu ...



...že sa nedá priložiť nejaký súbor ???
Doteraz som bol v tom , že je to kvôli modemu ( slabý je , ale v lesoch postačí ..) ...prenosová rýchlosť v pár desiatkach kb/s...
No teraz fungujem na inakšom pripojení , rýchlosť je udávaná v desiatkach mega/s...
1 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

wagner
To, že tu budete stále omieľať, že chcete starú poradu, je zbytočné. Uvedomte si, kto je vlastníkom stránky a kto je užívateľom. Vlastníkom je Richard a užívatelia sme my. Vlastník sa rozhodol, tak sa stránka zmenila. Užívatelia sa buď prispôsobia, alebo odídu(už som to niekde písala). Maximálne môžete požadovať určité možné vylepšenia stránky, prepojenia príspevkov, doplnenia a pod, ale návrat k starej porade zbytočne nežiadajte. Uvedomte si, že návrat späť je nemožný. Pokrok nezastavíte. Keď odídeme my, prídu iní - noví, mladší(možno iba duchom), ale jednoducho prispôsobivejší. Preto prosím, neopakujte tú istú požiadavku, ktorá sa aj tak nemôže splniť.Za dva tri týždne si zvyknete. Pre mňa to nie je taký problém, lebo som dlho maturovala na vývojovej porade a veru oplatilo sa. V tomto prípade platí, že ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Aj keď tu mám ešte veľa toho na objavovanie a na učenie sa, ale nie je to pre mňa španielska dedina.Prajem všetkým pevné nervy na učenie.
no vidíte vy ste dlho maturovali na vyvojovej porade a este sa máte co ucit, a co ak niekto nema cas dlho maturovat ? jednoducho chce poradit, alebo si prečitat ine, prenho zaujimave články. ked sa nieco vylepšuje tak by to malo byt ešte lepšie ako to bolo doposial a nie horšie, ako je to podl MNA V TOMTO PRIPADE Z HLADISKA prispevkov .
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Richard
vip to maju prazdne lebo nemaju reklamu, v buducnosti mozno doplnime nieco uzitoicne

ale ak chces pekne obrazky mozem tam zapnut reklamu :-)
Zmenilo sa moje "VIP" na "nevip"? ak nie, prečo sa mi objavuje na pravej strane reklama?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja nie som VIP a reklamu nemám,heč
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Zmenilo sa moje "VIP" na "nevip"? ak nie, prečo sa mi objavuje na pravej strane reklama?[/QUOTE]
JA MAM TIEZ REKLAMU VPRAVO, ASPON TO NIE JE PRAZDNE
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

neviem ci som VIP alebo neVIP ... ale mam adblock a nastastie nemam ziadnu reklamu na stranke
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Keď mi citovaný príspevok Richard písal, reklamy som nemala ani ja!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

asi už tú reklamu zapol.........tak si nainštalujte adblock
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Nedalo by sa to pozadie zmeniť aspoň tak,ako je pri kliknutí v profile na "posledné príspevky"? ... to sa číta oveľa lepšie
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

reklamu mám aj ja, a niekedy dávno som bola tiež VIP, tak prečo mi šarapatí?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať