Zavrieť

Porady

Nový vzhľad

Nechodím do iných diskusií, tak píšem tu.

- farby to má ako vypĺznutý pes. Osobne sa mi nepáči prehnané užívanie farieb, ale tu mi chýba kontrast
- niektoré časti nie je vidieť celé
- nemám ikonu vľavo od zoznamu diskusií a tak neviem, ktoré sú nové
- "páčia sa mi" vzhľady, kde podstatnú časť zaberú nepodstatné veci. Napríklad široké medzery medzi objektmi, vysoké objekty (typicky rôzne hlavičky)
- funkčnosť sa tiež nezdá OK

Verím, že sa to všetko ešte upraví. Ale ja som to písal v sekcii počítač a tam mala byť!!!
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
reklamu mám aj ja, a niekedy dávno som bola tiež VIP, tak prečo mi šarapatí?
asi tu neplatí žiadne VIP
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Ani ja som už nemala reklamu a teraz ju mám. To už nafurt?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skús AdBlock - podľa presnorovača (prehliadača).
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

A kde máte reklamu? Ja nikde nič nevidím. Ale momentálne pozerám cez mobil, možno sa to zobrazuje inak..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dnešným dňom by som chcela zastaviť plače a náreky pri múre starej porady a toto tu prijať ako výzvu do boja!..som, kurníkšopa, , dva dni maturovala na jednom tupom mobile, kde nyje a nyje stiahnuť hudbu, nakoniec sa mi to podarilo sedláckym rozumom!..aj toto tu fičí na takom princípe!..skúšaj všetko, čo chceš, nakoniec sa ti to podarí...
..idete do toho so mnou?..kto ide, nech zdvihne ruku!..
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsikova
...dnešným dňom by som chcela zastaviť plače a náreky pri múre starej porady a toto tu prijať ako výzvu do boja!..som, kurníkšopa, , dva dni maturovala na jednom tupom mobile, kde nyje a nyje stiahnuť hudbu, nakoniec sa mi to podarilo sedláckym rozumom!..aj toto tu fičí na takom princípe!..skúšaj všetko, čo chceš, nakoniec sa ti to podarí...
..idete do toho so mnou?..kto ide, nech zdvihne ruku!..
ja uz idem ... pripoj sa ... skusam, klikam, pytam sa
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova
...dnešným dňom by som chcela zastaviť plače a náreky pri múre starej porady a toto tu prijať ako výzvu do boja!..som, kurníkšopa, , dva dni maturovala na jednom tupom mobile, kde nyje a nyje stiahnuť hudbu, nakoniec sa mi to podarilo sedláckym rozumom!..aj toto tu fičí na takom princípe!..skúšaj všetko, čo chceš, nakoniec sa ti to podarí...
..idete do toho so mnou?..kto ide, nech zdvihne ruku!..
Som rada že si odišla od múru nárekov. Ešte keby sa pridali aj tí ostatní trúchliaci.Hneď by tu bola jedna téma ukončená.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

verads

no vidíte vy ste dlho maturovali na vyvojovej porade a este sa máte co ucit, a co ak niekto nema cas dlho maturovat ? jednoducho chce poradit, alebo si prečitat ine, prenho zaujimave články. ked sa nieco vylepšuje tak by to malo byt ešte lepšie ako to bolo doposial a nie horšie, ako je to podl MNA V TOMTO PRIPADE Z HLADISKA prispevkov .[/QUOTE]

Každý mal možnosť na tej porade maturovať. Určite som tam nebola celé dni. Ja na poradu chodím večer okolo desiatej a o jedenástej väčšinou už odchádzam.Tiež nemám čas tu vysedávať, Najprv sa nauč používať poradu a potom raď.A tiež opusti ten múr nárekov. Máš hlavu na krku, usudzujem že aj rozum v hlave. Tak to používaj aj na porade a už nelamentuj. Platí - kto chce sa naučiť, hľadá spôsoby, kto nie, hľadá dôvody.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

wagner
To, že tu budete stále omieľať, že chcete starú poradu, je zbytočné. Uvedomte si, kto je vlastníkom stránky a kto je užívateľom. Vlastníkom je Richard a užívatelia sme my. Vlastník sa rozhodol, tak sa stránka zmenila. Užívatelia sa buď prispôsobia, alebo odídu(už som to niekde písala). Maximálne môžete požadovať určité možné vylepšenia stránky, prepojenia príspevkov, doplnenia a pod, ale návrat k starej porade zbytočne nežiadajte. Uvedomte si, že návrat späť je nemožný. Pokrok nezastavíte. Keď odídeme my, prídu iní - noví, mladší(možno iba duchom), ale jednoducho prispôsobivejší. Preto prosím, neopakujte tú istú požiadavku, ktorá sa aj tak nemôže splniť.Za dva tri týždne si zvyknete. Pre mňa to nie je taký problém, lebo som dlho maturovala na vývojovej porade a veru oplatilo sa. V tomto prípade platí, že ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Aj keď tu mám ešte veľa toho na objavovanie a na učenie sa, ale nie je to pre mňa španielska dedina.Prajem všetkým pevné nervy na učenie.
Nie je pravda, ze vsetko nove je pokrok.

Napriklad ja som s urcitostou vedel, ze si nikdy nekupim auto s budikmi v strede palbubovky. Otrasny modny vystrelok. Tak som pockal a dockal som sa. Dnes uz opat mozete kupit auta s normalym interiarom. Automobilky pochopili ze tade cesta nevedie, nic to neprinasa (okrem toho, ze to je . ted bolo - nove).
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner
pepsikova
...dnešným dňom by som chcela zastaviť plače a náreky pri múre starej porady a toto tu prijať ako výzvu do boja!..som, kurníkšopa, , dva dni maturovala na jednom tupom mobile, kde nyje a nyje stiahnuť hudbu, nakoniec sa mi to podarilo sedláckym rozumom!..aj toto tu fičí na takom princípe!..skúšaj všetko, čo chceš, nakoniec sa ti to podarí...
..idete do toho so mnou?..kto ide, nech zdvihne ruku!..
Som rada že si odišla od múru nárekov. Ešte keby sa pridali aj tí ostatní trúchliaci.Hneď by tu bola jedna téma ukončená.
...tých trúchliacich je pár .......mizivé percento ...
Ale tých , nespokojných a pindajúcich je oveľa viac ....

Nejde o to , že my tu maturujeme .....veď tvorcovia v podstate ešte ani nespromovali ..

Ide o to , že Nová Porada bola spustená ako čln na vodu . No chyba je v tom , že čln nemá veslá a k tomu aj dieru v dne ...
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale no!..hádam sa tu neutopíme!..pokiaľ je to len čln!..wed to neny tytanyk!..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
......


1 0
juzek691 juzek691

juzek691 je offline (nepripojený) juzek691

...bolo to potrebné(zmeniť Poradu)...niekto potreboval zarobiť.
3 1
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

nemam chut maturovat, pre mna vrcholne nevkusne, zbohom porada ,,,
2 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

nie dobre rozlisenie textu, obrazkov, /uzke/, nepohoda pri citani prispevkov, jednoducho, stara verzia bola ANO, nova - nepohodlna, vela volneho/ prazdneho/ priestoru, vsade len klikat a pod.
Naposledy upravil Darina1234 : 06.05.13 at 21:08
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ako zistím kto ma pochválil? Predtým sa mi to tam ukazovalo.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

erzet
Ako zistím kto ma pochválil? Predtým sa mi to tam ukazovalo.
asi len v Nastaveniach (prehľad získaných bodov) a len do určitého počtu príspevkov , t.j. časom po pribudnutí ďalších už ani to nie- asik
0 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

Zdravim.
Chcel by som sa podelit so svojim nazorom, k novemu dizajnu porady.

Napisem to jednoducho a vystizne.

Vobec sa mi nepaci, a odcerpava mi to energiu, ktorej plytvam na pracu pri pocitaci co najmenej, pretoze pocitac je velky odsavac energie.

Nepaci sa mi to, ani ako to vyzera.
Nepaci sa mi to, ako sa to ovlada.
Nepaci sa mi to, ze sa to ovlada inak, ovela horsie, a ja teraz musim investovat svoj drahocenny cas a energiu do niecoho, v com ani nevidim zmysel.
Prijde mi to rovnake, ako chrlit kazdu chvilu novy operacny system.

Keby som mal nejaku moc zmenit to, v okamziku to zmenim na stary typ porady.
Keby som chcel robit nejake zmeny, pretoze stary typ porady to neumoznoval, naprogramujem od zakladu novy typ porady, ktory by vyzeral presne tak isto, aj mal rovnake ovladanie, len vdaka vylepsenej verzii by uz bolo mozne pouzit aj novu funkcionalitu. Vola sa to upgrade. Toto je downgrade.

Odkedy sa to zmenilo, nerad sem chodim. Ak by som mal investovat v zivote nejaku energiu do prisposobovania sa na nieco nove, urcite to bude na nieco mimo pocitaca, v realnom zivote. Energie je v dnesnom svete malo, a odsavacov energie stale viac a viac. Napriklad takych, co stale vymyslaju zmeny, ktore nikto nepotrebuje, ale kazdemu odcerpaju vela casu a energie.
5 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

dnes som už vyskúšala všeličo
aj Chrome, aj IE, aj bežne používanú MF, aj na dvoch PC a formátovať nie a nie
zo začiatku spustenia novej Porady všetko v pohode, ale zase sa to pokazilo tak, ako to bol problém aj v testovacej verzii
nejakým zázrakom sa mi podarilo pridať obrázok len do http://www.porada.sk/t144679-p1806-c...ml#post2349225, ale pre zmenu sa mi zase táto téma neukazuje v zozname Mojich príspevkov
ss-správy sú pri písaní ok, ale po odoslaní/prijatí miesto obrázkov samé hieroglyfy, ani sa nedajú poriadne prečítať, toľko je tam toho zbytočne písmenkovo-hieroglyfového povkladaného
podobne v odkazoch
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

luja5
dnes som už vyskúšala všeličo
aj Chrome, aj IE, aj bežne používanú MF, aj na dvoch PC a formátovať nie a nie
zo začiatku spustenia novej Porady všetko v pohode, ale zase sa to pokazilo tak, ako to bol problém aj v testovacej verzii
nejakým zázrakom sa mi podarilo pridať obrázok len do http://www.porada.sk/t144679-p1806-c...ml#post2349225, ale pre zmenu sa mi zase táto téma neukazuje v zozname Mojich príspevkov
ss-správy sú pri písaní ok, ale po odoslaní/prijatí miesto obrázkov samé hieroglyfy, ani sa nedajú poriadne prečítať, toľko je tam toho zbytočne písmenkovo-hieroglyfového povkladaného
podobne v odkazoch
luja5, napis Richardovi, nech ti pozrie do tvojich nastaveni ... na starej porade sa dal nastavit editor - ci to tam nemas inac nastavene (my teraz tuto funkciu nemame dostupnu)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať