Zavrieť

Porady

Nový vzhľad

Nechodím do iných diskusií, tak píšem tu.

- farby to má ako vypĺznutý pes. Osobne sa mi nepáči prehnané užívanie farieb, ale tu mi chýba kontrast
- niektoré časti nie je vidieť celé
- nemám ikonu vľavo od zoznamu diskusií a tak neviem, ktoré sú nové
- "páčia sa mi" vzhľady, kde podstatnú časť zaberú nepodstatné veci. Napríklad široké medzery medzi objektmi, vysoké objekty (typicky rôzne hlavičky)
- funkčnosť sa tiež nezdá OK

Verím, že sa to všetko ešte upraví. Ale ja som to písal v sekcii počítač a tam mala byť!!!
Usporiadat
mercdok mercdok

mercdok je offline (nepripojený) mercdok

Nova porada je nerpehladna a nie prave uzivatelsky komfortna, najviac mi vsak chybaju jedotlive sekcie rubrik, namiesto nich vznikli nejake "pseudotagy".
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vľavo máš vysúvacie menu pre Rubriky. Po zvolení Rubriky (čo je čosi ako šuflík kartotéky) dostaneš ďalšie rozdelenie tém. Rubriky sú hlavným rozdelením Porady.
0 0
mercdok mercdok

mercdok je offline (nepripojený) mercdok

Lenze po kliknuti na rubriku (napr. Podnikanie) sa mi nezobrazia ziadne temy, po novom synonyma (databaza klucovych slov). Ale vyriesil som to tak, ze som nasiel dane synonymum a pridal som si ich medzi sledovane. Myslim, ze vela ludi bude mat problem s vytvaranim novych tem.
Napr. "eshop" bol pod temou"Podnikanie cez internet", teraz je to osobitna tema, ktora nemusi byt zaradena pod logicky nadradenu temu "Podnikanie cez internet".
0 0
hanusvas hanusvas

hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

fantom opery
A naviac stranky nikde neobsahuju tag pre odhlasenie. To skutocne musim zabit browser, vymazat cookies a najlepsie i restartovat pocitac ked opustam debilnu Poradu????!!! Zabil som 20 minut hlôadanim Odhlasit...20 minut ktore mi teraz niekde inde budu chybat!!!!
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Dakujem za feedback nepredpokladal som takyto problem s odhlasovanim, je to robene tak ako to ma drviva vacsina modernych webov - vpravo hore pri mene sa clovek dostane ku vsetkym veciam co sa jeho tyka. Odhlasovanie, Prihlasovanie, Nastavenia atd.

Kazda otazka ma vsak odpoved: http://www.porada.sk/t215860-ako-sa-...e-kliknem.html
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
hanusvas
A naviac stranky nikde neobsahuju tag pre odhlasenie. To skutocne musim zabit browser, vymazat cookies a najlepsie i restartovat pocitac ked opustam debilnu Poradu????!!! Zabil som 20 minut hlôadanim Odhlasit...20 minut ktore mi teraz niekde inde budu chybat!!!!
vedľa svojho nicku vpravo máš ozubené koliesko Nastavenia...klikni naň a rozbalí sa ti ponuka....Odhlásiť
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Prečo oproti pôvodnej porade bola vynechaná možnosť zmeniť/tým aj pridať/ avatar? Ostala len možnosť zmeny/pridania/ obrázka v profile.
avatar1.jpg  
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Včera som tu maturovala s pridaním videa aby sa mi zobrazovalo ako v pôvodnej porade, takto http://www.porada.sk/t216107-p2-mila...ml#post2351828 a nie len ako link http://www.porada.sk/t216107-mila-ro...ml#post2351552
Kadečo som skúšala aspoň 5x, ................ možno len ja som taká nemožná.:-(
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

lofr
Zdravim.
Chcel by som sa podelit so svojim nazorom, k novemu dizajnu porady.

Napisem to jednoducho a vystizne.

Vobec sa mi nepaci, a odcerpava mi to energiu, ktorej plytvam na pracu pri pocitaci co najmenej, pretoze pocitac je velky odsavac energie.

Nepaci sa mi to, ani ako to vyzera.
Nepaci sa mi to, ako sa to ovlada.
Nepaci sa mi to, ze sa to ovlada inak, ovela horsie, a ja teraz musim investovat svoj drahocenny cas a energiu do niecoho, v com ani nevidim zmysel.
Prijde mi to rovnake, ako chrlit kazdu chvilu novy operacny system.

Keby som mal nejaku moc zmenit to, v okamziku to zmenim na stary typ porady.
Keby som chcel robit nejake zmeny, pretoze stary typ porady to neumoznoval, naprogramujem od zakladu novy typ porady, ktory by vyzeral presne tak isto, aj mal rovnake ovladanie, len vdaka vylepsenej verzii by uz bolo mozne pouzit aj novu funkcionalitu. Vola sa to upgrade. Toto je downgrade.

Odkedy sa to zmenilo, nerad sem chodim. Ak by som mal investovat v zivote nejaku energiu do prisposobovania sa na nieco nove, urcite to bude na nieco mimo pocitaca, v realnom zivote. Energie je v dnesnom svete malo, a odsavacov energie stale viac a viac. Napriklad takych, co stale vymyslaju zmeny, ktore nikto nepotrebuje, ale kazdemu odcerpaju vela casu a energie.
Pripajam sa, citovaný príspevok vystihuje aj moje pocity. So všetkou uctou k práci a vynaloženému úsiliu tých ktorí sa podielali na novej Porade, toto sa mi zdá ako krok späť. Alebo je to šité na novú generáciu užívateľov, kotrým nevadí že sú prilepení na PC nonstop, ale pre pôvodných uživateĺov po vääčšine Porada predstavovala v prvom rade pracovný prostriedok, ku ktorému sa pridala pridaná hopdota vo forme vzikajúcich socialnych väzieb medzi uživateľmi.
Ale v podstate: "ďakujem" za novú Poradu: pri starej Porade som sa často zabudla, čitala prispevky, ak som vedela a stihla tak som rada odpovedala na dotazy ,,, Porada boli pre mňa okrem iného aj také Pohodičkové Noviny ku kávičke . teraz: vďaka novej Porade: zvladnem tu byť max 5 minut a už som nervozna, zle sa to číta, je to neprehľadné a pripadám sa ako neschopný magor, že sa to neviem nauči´t ovládať, veď pred tým to šlo všetko intuitívne, bez veľkého rozmýšľania a straty času sa dalo najsť a dostať hocikam, v novej porade zisťujem že asi budem musieť stravi´t veľa času nad nejakým používa´teľským manuálom, návodom / alebo to vzdám. takže vďaka, nová Porada mi ušetri čas: travim tu menej času ... škoda.
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

... nemožna? ... možno len ja som taká.

... a nie je to tou zmenou na porade, nielen vás sa to týka?



Sme takí, akí sme ...
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

ErikaDP
lofr
Napisem to jednoducho a vystizne.
Energie je v dnesnom svete malo, a odsavacov energie stale viac a viac. Napriklad takych, co stale vymyslaju zmeny, ktore nikto nepotrebuje, ale kazdemu odcerpaju vela casu a energie.
Pripajam sa, citovaný príspevok vystihuje aj moje pocity. ....v novej porade zisťujem že asi budem musieť stravi´t veľa času nad nejakým používa´teľským manuálom, návodom / alebo to vzdám. takže vďaka, nová Porada mi ušetri čas: travim tu menej času ... škoda.
Tak vďaka, alebo škoda ?????????
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Som veľmi sklamaná z novej porady, bola nutná zmena, alebo je to len imidžovka? V starej porade sa vyznal aj nový člen, teraz Bohužiaľ to je problematické, ale veď prečo by sme si mali uľahčovať prácu, nie?...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...teda , akože, neviem, či sprosto vyzerám, ýeby som nechápala, alebo si automat robí, čo chce!..ale ak si robí, čo chce, idem odtialto het!...nová správa zase!!!...schránka prázdna,notifikácie zrušené-a správičky si veselo chodia!...a robia mi stavy!..
...ale furt ich je 7!!!...


Dnes 01:03
Richard Richard
Dobrý deň pepsikova,

v poslednom čase sme prijali (7) odmietnutých (vrátených ) emailov z Vašej adresy, ktorú máte na Porade registrovanú: pepsikova@centrum.cz

Zmeniť emailovu adresu môžete v nastaveniach. Kliknite tu: http://www.porada.sk/profile.php?do=editpassword

Emaily obsahovali napr. notifikáciu o novej súkromnej správe, alebo novom príspevku v téme, ktorú ste si nastavili na sledovanie (notifikáciu).

Prosím skontrolujte si či je Vaša emailová adresa uvedená v nastaveniach platná, alebo funkčná. Ak je email platný konzultujte problém s prevádzkovateľom Vašej emailovej schránky.

Spätné emaily nám spomaľujú sever a preto Vám v prípade neodstránenia problému s emailom budú zrušené všetky notifikácie.

UPOZORNENIE: Táto emailová správa bola odoslaná automatom, reagujte len v prípade, že Vám je niečo nejasné.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...akože, aj môj optimizmus, snaha a chuť má svoje hranice!..ešte pred dvomi dňami mi v pohode šlo pridať obrázok do profilu mojej kamke...dnes any na druhý pokus nyje a nyje!..padám odtáltok!..a pokál nebude porada ako bola, any neprýdem!!!...
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Mne nefunguje formátovanie, T je neaktívne. Už ma to taktiež nebaví. Písala som Richardovi, no tiež nereaguje.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Mimo temy
Uz vam to funguje, neviem preco ale niektorym sa zrazu zmenia nastavenia editora, hladam pricinu. Veronika dnes si to asi neskusala vcera v noci som ti to opravil.
1 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

Tak toto je pravda. Je mi ľuto za tými témamy ako začiatočník v JU a PU, je tám množstvo príspevkov, ale teraz sa tam nedá vyhľadávať, takže tieto témy sú oničom, teraz sa to všetko bude odznova rozoberať, čo je škoda....aj tak to bude nepriehľadné....
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Mne od 2.5. chodia maily od admina prázdne, v predmete je aktuality update...
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Nebolo by jednoduchšie vrátiť "starú dobrú" Poradu?
1 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Mne tiež od začiatku nefunguje formátovanie "T". Podarilo sa mi iba raz od zmeny PORADY, že sa mi formátovanie vôbec zobrazilo. Teraz, ako som toto napísala, a dala som "editovať", tak sa mi dá otvoriť aj formátovanie.
Naposledy upravil vieraaaa : 14.05.13 at 08:26
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať