Zavrieť

Porady

Sukromne spravy- notifikacie

Nie je mozne upozornovat na ss nejako vyraznejsie,ako sme boli zvyknuti na starej Porade? Predpokladam, ze aj odkazy v profile sa zobrazuju rovnako.

Uplnou nahodou som dnes objavila ze mi prisla aj ss, lebo zanikla medzi ostatnymi notifikaciami na prispevky...
Naposledy upravil Richard : 02.05.13 at 11:04
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Môžeme to nejak doladiť, to vyskakovacie okno na SSky som vypol, môžem ho aj zapnúť, prípadne potom nejak viac vyčleniť SSky v notifikáciach.
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Diky, to vyskakovacie okienko bolo fajn,aspon sme nepriehladli nieco dolezite,co sa riesi cez ss,alebo cez profily :-)
Aj napr.rozne poznamky, co sa odosielaju k prispevkom do profilu tymto sposobom hned nezbadame a nevieme spatne reagovat. A vyhladavat stale v notifikaciach, hlavne ak ich je tu niekolko desiatok za par hodin je dost nepohodlne ,neprakticke a myslim, ze vela ludi /hlavne menej zdatnych/ to ani nenajde a prehliadne...
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Som u syna, má prehliadač operu- nie ff. Prepnem sa do svojho profilu, napr. chcem poslať ss. Celá dolná tretina stránky, tá, kde sú Obsah, O nás, Reklama, Partneri, atď- sa po prepnutí do profilu presunie hore, kde mi zakryje časť potrebnú napríklad na názov ss. Nedá mi možnosť to doplniť, to pracovné "pole" je schované a teda tu nemôžem posielať ss.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Som u syna, má prehliadač operu- nie ff. Prepnem sa do svojho profilu, napr. chcem poslať ss. Celá dolná tretina stránky, tá, kde sú Obsah, O nás, Reklama, Partneri, atď- sa po prepnutí do profilu presunie hore, kde mi zakryje časť potrebnú napríklad na názov ss. Nedá mi možnosť to doplniť, to pracovné "pole" je schované a teda tu nemôžem posielať ss.
Kurňa ....mne robí to isté !!!!!!

To znamená , ak dobre čítam , že hento vysrájanie sa koná iba v Opere a v ostatných prehliadačoch nie ????
Nuž , tak díky pekne Broňa ....Hrdzdavú líšku nemusím , poChromovaného tiež nie a toho predpotopného I.T Expolodujúceho už vôbec ....
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Anička toto isté robí aj mne, ani nemôžem poslať správu, lebo pýta názov a ja ho nemám kde napísať, lebo je vrch prekrytý....tak ju jednoducho neodošle....... ale keď idem k niekomu do profilu, keby som nevedela na koho som klikla, tak tam nie je vrch toho profilu.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ked to tak citam, tak ma napadlo, ze do profilu kazdeho Poradaka by sa mala doplnit aj polozka, kto s akym prehliadacom pracuje. Asi by to bolo pre Richarda rychlejsie sa vyznat,ktory prehliadac robi aky problem .-)
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja mám problém v Opere aj s týmto:
http://www.porada.sk/t215449-prehlia...-a-porada.html
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Richard, este jednu chybu pri ss-kach som objavila- SS mi na Porade prisla o 7,30 hod. notoifikacia na mail az o 13.10hod !!!!!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

terezamaria
Anička toto isté robí aj mne, ani nemôžem poslať správu, lebo pýta názov a ja ho nemám kde napísať, lebo je vrch prekrytý....tak ju jednoducho neodošle....... ale keď idem k niekomu do profilu, keby som nevedela na koho som klikla, tak tam nie je vrch toho profilu.
Terezka, je to rovnaké, ako vo svojom profile, tak aj v inom profile je tá obvykle dolná časť presunutá hore a prekrýva potrebné údaje.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ach tie debaty, po troch príspevkoch sa už točí o inom. Zakladajte prosím ku všetkému nové témy, ja si to zaradím pekne medzi chyby ak je to chyba atd atd.
Ulahcite mi to, nechcem odpovedat desat krat na to iste. Kto to tu najde? Otazka je o SS, potom tu tocite o odskakovani paticky v Opere a koncite problemami v profile a to sme este len na prvej strane.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať