Zavrieť

Porady

Ako si nastavim viac otazok/debat na hlavnej stranke, resp. v rubrike?

to sustavne preklikavanie ma nebavi

Doplnene: na hlavnej stranke aj v rubrike je zobrazenych 15 otazok/debat potom musim kliknut aby som sa dostala na dalsiu stranu ... bolo by dobre mat moznost si ich nastavit viac ... napr 50... 100

sledujem vsetky rubriky a tak mam tych otazok/debat o ktore sa zaujimam vela ...
Naposledy upravil avalik : 02.05.13 at 10:23
3 komentárov     zbaliť
Richard Kde presne? Medzi novými? či kde? A aké preklikávanie myslíš?
avalik doplnila som otazku
stormcatcher To stránkovanie je dobré, len mi nevyhovuje, keď som napr. na 7. strane, otvorím nejaký príspevok, potom sa vrátim späť, ale už to nehodí na 7. stranu ale na 1.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Na hlavnej stránke sme preto spravili tlačítko "Načítať ďalšie" ktoré načítava rýchlejšie ako stránkovanie, pretože nenačítava opakovane celú stránku.

    Podobne to spravíme aj v rubrike, v pláne máme aj tzv. automatické skrolovanie, kde to ani netreba stláčať a načítajú sa ďalšie témy (na hlavnej stránke sa to obzvlášť hodí).

    Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  dalsie.jpg
Zobrazení: 1
Veľkosť:  42.6 KB
    avalik tlacitko nacitat dalsie, neriesi moj problem po navrate na hlavnu stranku, mam znova len 15 prispevkov a znova musim klikat nacitat dalsie
    Richard Rozumiem, len som chcel upozorniť že je to lepšie ako stláčanie stránkovania. Dorobíme to automatické načítavanie, nebude treba nastavovať žiadny počet tém na stránku.

    Ako si nastavim viac otazok/debat na hlavnej stranke, resp. v rubrike?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.