Zavrieť

Porady

Je mozne nastavit aby poradak, ktoreho mam zaradeneho medzi nezelanymi tiez nevidel moje otazky a odpovede?

proste aby na porade pre seba neexistovali

ja teraz vidim, ze mi do otazky takyto poradak prispel ... neviem ci mi mrnikuje temu alebo nie ... ale pre mna je jeho odpoved neuzitocna a zabera miesto - nemam ani moznost hodnotit jeho odpoved

Doplnok pre Emka Roman:
ak rypalkovi nestaci raz napisat aby nevyryval, sustavne sa do teba navaza, dava ti neuzitocne, komentuje aby podrypol a potom vymaze, ved on nic ... a nakoniec sa aj tebe moderator vyhraza vylucenim z porady, tak co urobis? ... das si rypalka do nezelanych ... a rypalko rype dalej, ked nereagujes a nemoze ti napisat odkaz do profilu, tak si do teba rypne aj cez odkaz v pochvale .... takze co? aky mas nazor teraz?

Naposledy upravil avalik : 07.05.13 at 21:40
wagner To isté som sa aj ja pýtala v starej porade. A tiež sa mi to nedalo nastaviť, ja som mala zablokované, ale ten dotyčný sa vrtal v mojich príspevkoch,. A ako vidím, ešte sa bude aj urážať že ju niekto chce mať zablokovanú. alaya1 zablokuj si aj mňa, ja si Ťa tiež zablokujem. Nemám záujem o také rypácke odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    toto blokovanie neželaných sa mi zdalo nelogické na starej porade a ako vidím,tu je to rovnaké. Ak považujem niekoho za neželaného,tak predsa nechcem,aby ma videl a čítal to,čo ja píšem,Ja jeho príspevky nevidím,ale on moje áno,To je blbosť.Treba to urobiť tak ako to je na FB,ak niekoho zablokujem,jednoducho on prestane pre mňa existovať a ja pre neho tak isto.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Rypne! Ak do živého, treba ho nahlásiť, nejaká dobrá duša, čo môže, tá to už dá na poriadok, ho, môžno ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Neviem, či to bude možné, nakoľko Porada je pre všetkých. Ale ak je niekto v tvojom zozname neželaných - filtre od neho zablokuje prichádzajúce správy, SS, mal by u teba zablokovať i jeho príspevky v Porade (na starej to tak fungovalo) a komentáre.
    Teda ty ho neuvidíš (bude pre teba ľuft), on však bude teba vidieť.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik vidis aky je luft - na pol strany - ved ked je nezelany, tak si nezelam aby cital moje prispevky - takto som ja v nevyhode, ze nevidim co pise
    misoft Kočka - mnohí sme v nevýhode - nemáme radi toho Hranola a predsa sa na nás vyškiera deň čo deň v telke, v novinách, časopisoch, plagátoch, bilboardoch. Zabijem sa? Otočím gebuľu a pozriem radšej pozadie nejakej -nástky (to je vždy krajšie )
    Llívia Komentáre (minikomentáre v starej Porade) boli čitatenľé aj vtedy, keď si mal "autora" zablokovaného.. Nevidel si iba jeho príspevky. Ak však bol príspevok vyhodnotený ako najužitočnejší, bolo ho vidieť stále.
      zbaliť

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Naše nastavenie to momentálne neumožňuje.

    U nás je to zoznam neželaných osôb nie blokovanie "môjho" obsahu pre niekoho iného.
    Otázky a debaty su na Porade verejne dostupné aj bez prihlásenia, nie sme uzatvorená sieť, takže tu tvoríme verejný obsah. Ak by si niekoho blokovala, fungovalo by to len pre neho, ak by sa odhlásil aj tak by to videl.

    Neužitočné odpovede môžeš zahlasovať, ak ťa niekto obťažuje cez komentáre, napíš mi.
    Naposledy upravil Richard : 04.05.13 at 00:56
    avalik tak, kym to nebude doriesene, nech to nezabera pol strany - staci jeden riadok - datum, nick, nezelany) ... a tiez moznost hodnotit, aby som ho mohla dat do zabudnutia - mozno sa potom spamata a da si aj on mna do nezelanych a bude klud

    Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

    Emka Roman
    Veď nenapíš = nebude čítať

    A ak napíšeš (a je to pravda) - - prečo ti vadí 1, keď to zverejňuješ v podstate pre tisícky ?

    Kopretinka.

    Chápem
    aj to že si kvetinka
    len nechápem, prečo si taká fajnová

    napíšeš verejne
    a inému by si chcela prikázať, aby na tvoje verejné nemohol reagovať

    to mu upieraš jeho právo slobodne sa vyjadriť (tak ako ty)

    //////////////
    ak rypalkovi nestaci raz napisat aby nevyryval, sustavne sa do teba navaza, dava ti neuzitocne, komentuje aby podrypol a potom vymaze, ved on nic ... a nakoniec sa aj tebe moderator vyhraza vylucenim z porady, tak co urobis? ... das si rypalka do nezelanych ... a rypalko rype dalej, ked nereagujes a nemoze ti napisat odkaz do profilu, tak si do teba rypne aj cez odkaz v pochvale .... takze co? aky mas nazor teraz?
    ////////////////

    Názor ?

    Normálny :
    Najhoršie zrážka je zrážka s blbcom = nevšímaj si

    PS
    A nejaká Alaja už bola (vraj) vylúčená / teraz to isté robí "iná" alaja1
    Naposledy upravil Emka Roman : 08.05.13 at 10:07

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (2)
    bettylou, Katy a R
    Otázka, nie odpoveď (1)
    Neužitočné (1)
    0
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka napr.mne by vadilo,keď človek,ktorého mám neželaného,ja na jeho témy ani komenty nereagujem,lebo nechcem a ani nemôžem,taktento reaguje na moje komenty....ja si to neželám,ide o princíp,že on je neželaný pre mňa a pritom stále na mňa reaguje,chápeš,o čo ide?
    julysak A nebudeš ty nejaká extra : "Ja si neželám" , aby on
    To si môžeš presadiť doma
    avalik Emka Roman, vylepsila som otazku ...
    Katy a R - inak tomu "pravému " to píšeš
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Rada by som ziskala informaciu. Poradacka, ktora tvrdi, ze som v zozname jej nezelanych- ze ma zablokovala, sustavne komentuje moje prispevky. Je to mozne, aby niekto koho si da prispievatel do zoznamu nezelanych videl prispevky toho nezelaneho,. lebo potom nechapem, naco si toho cloveka dava do nezelanych, ked aj tak vidi jeho prispevky a sustavne komentuje a komentuje do aleluja a do nekonecna.
    Llívia Veď nám prezraď meno :-)
    Llívia Nová otázka = nová téma.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Zoznam neželaných ešte funguje? Keď som v novej Porade do nej pridala osobu, aj tak som stále videla jej príspevky a aj komentáre. Tých, ktorých som mala pridaných v starej Porade, nevidím, ale len ich príspevky, komentáre je vidieť. Nedá sa to nastaviť tak, aby nebolo vidieť ani ich komentáre?
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft V nastavenia a úpravách profilu je pod Môj účet - Upraviť neželaných - môžeš pridávať. U mňa zatiaľ funguje - mám dvoch - jeden sa neozýva, druhého príspevky nevidím.
    wagner Ale on Ťa vidí, že? A môže sa rýpať v Tvojich príspevkoch. Aj ja by som si dala pár neželaných, ale on ma vidí, rýpe do mňa a rýpe sa mi v príspevkoch. Tak o čom to potom je?
    misoft Ja ho nevidím - nereagujem na neho - prestane ho to baviť - jednoducho - môže mi byť aj ukradnutý.


    A neskôr sa určite niekto nájde, kto vyzmizíkuje ako tú machuľu v zošite.
    Llívia Misoft, viem, ako sa to nastavuje (mám tam viac ako 2 ľudí), ale nefungovalo mi to.
    Llívia Wagner, má to taký zmysel, že keď sa niekto musí vyjadrovať ku každej téme, ale nie k téme, tak jeho príspevky od veci neuvidím. Komentáre od neho však uvidím, tak máš pravdu v tom "o čom to potom je?".
    Emka Roman Wagi
    Je to o SLOBODE prejavu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    kopretinka ha ha,to je jaká sloboda pejavu.....
      zbaliť

    Je mozne nastavit aby poradak, ktoreho mam zaradeneho medzi nezelanymi tiez nevidel moje otazky a odpovede?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.