Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Mňa dnes teší, že napriek sivej oblohe je všetko u nás zelené, kvitne..radosť žiť. Konečne môj muž vyčistil našu terasu a už sa teším na slniečko .... ako si tam budem môcť sedieť a kochať sa tou krásnou jarnou zelenou farbou.
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už to začína byť ako latino-mexico-portugalese-espanola-columbiana telenovela - ale v písanej forme. Píšeme, ťukáme a na počet stránok nekukáme
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

avalik
http://www.porada.sk/t200637-p1162-c...ml#post2347996 sme skoncili

... a tu pokračujeme
To sme sa teda nakecali. Trojka začínala v septembri a ešte je len začiatok mája a už máme štvorku. Asi veľa píšeme.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
no aspoň sa nemusím toľko preklikávať
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pri prepínaní stránok mi číselká poskakujú zľava doprava, no radosť čítať dlhšiu tému. kým sa strafím od..bem dvaraz telo času.
jemne som zmokla na bicykli, keď som sa bola z toho vyluftovať, ale bolo to celkom príjemné
apropo, je tu niekde téma o "obalovej mafii"? aký máte názor na jej vplyv na vývoj sveta a jej dôsledky? plusy versus mínusy?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

bettylou
pri prepínaní stránok mi číselká poskakujú zľava doprava, no radosť čítať dlhšiu tému. kým sa strafím od..bem dvaraz telo času.
jemne som zmokla na bicykli, keď som sa bola z toho vyluftovať, ale bolo to celkom príjemné
apropo, je tu niekde téma o "obalovej mafii"? aký máte názor na jej vplyv na vývoj sveta a jej dôsledky? plusy versus mínusy?
hladaj, ked nenajdes zaloz debatu
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ta u ž jak myšľiš avalik
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vstupom na poradu sa cítim ako slobodný chlap ktorý keď otvorí chladničku zistí že tam nie je nič nové ju zavrie a ide do karčmy.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja som si myslela, že už funguje skok na posledný príspevok, vybabrali sta so mnou
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A veď funguje....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mne skok na poslednú stranu nefunguje z mobilu, musím sa postupne preklikávať cez čísla.. Takže IV ma potešila.. A ešte ma potešilo, že som zase dnešný deň strávila na rozkvitnutej terase na lehátku v polohe ležmo, a všetci okolo mňa pekne pracovali..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Tu mi to funguje, ale napr. v Celoslovenskom stretku Poraďákov už nie, takže asi to funguje len vtedy, ak je len 1 strana. Už na ďalšie strany to nemá dosah ...
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

pavol54
vstupom na poradu sa cítim ako slobodný chlap ktorý keď otvorí chladničku zistí že tam nie je nič nové ju zavrie a ide do karčmy.
Ja ako keď sa ráno pozriem do zrkadla. Pavol, všimol si si jak še podobame
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
tak pokračko už tu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vulxy
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...
... doložím ti - pridám novú vypálenú žiarovku s malým závitom 500W 2000V - zn. takú nikde nenájdete
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
pavol54
vstupom na poradu sa cítim ako slobodný chlap ktorý keď otvorí chladničku zistí že tam nie je nič nové ju zavrie a ide do karčmy.
Ja ako keď sa ráno pozriem do zrkadla. Pavol, všimol si si jak še podobame
ja som myslel že ty si ona ešte toto!!!!!!!!!!!
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

vulxy
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...
Máme tu takúto tému, nevyskúšal si? http://www.porada.sk/t90513-zoznamka.html Možno nájdeš aj japonku, možno iba maďarku
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...
vuuxy...tu máš tri japonky chod sa pohrať....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

robil som si taky experiment sam so sebou kolko vydrzim ......tak som sa dival na mierne pripitu-nafetovanu slecnu na tv"FOOOR" ona ponuka 2 tis.€ ,,za spravnu odpoved...neviem zaco... to mi uniklo..... a vydrzal som asi 15 minut! a mal som chut niekoho priskrtit.(vobec sa nedivim zvysenej nasilnej kriminality)...moja otazka ...to fakt sa uz stalo ze tam niekto im zavolal...ci len zabyjaju vysielaci cas?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať