Zavrieť

Porady

Notifikácie - je možné upraviť spôsob oznamovania?

Pri oznámení počtu nových notifikácií sa zobrazí počet. Ak však kliknem na otvorenie len jednej (a jej prečítaní) sa počet vynuluje - teda aj ostatné sa označia ako prečítané - čo nie je pravda. Ostatné neprečítané takto nie sú indikované.
Je možné upraviť spôsob tak, aby po kliknutí odkazu notifikácie a jej prečítaní sa zobrazoval potom skutočný počet neprečítaných notifikácií, pričom prečítaná by zo zoznamu ubudla.
Príklad teraz: 6 notifikácií - otvorím jednu - výsledkom je stav 0 notifikácií nových (oznamovaných). Zoznam je však pôvodný.
Príklad po novom: 6 notifikácií - otvorím jednu - výsledkom je 5 nových notifikácií (oznamovaných). Zoznam bude o jednu notifikáciu kratší.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Momentálne tam svieti 0 nových (nemuselo by tam byť číslo) od poslednej kontroly notifikácií. Zoznam je však rozdelený exaktne na to čo som čítal a nečítal, farebne odlíšený (čiže nie je to tak ako píšeš, že označenia sa vynulujú).
    Nulujeme to na princípe, čo pribudlo od mojej poslednej kontroly notifikácií (rozbaliť a pozrieť doteraz neprečítané si môžeš kedykoľvek - ja to tak robím).

    Tvoj nárh, ukazovať tam stále číslo je asi dobrý, ale červená výstraha sa musí vynulovať, lebo potom sa môže stať že kvôli nejakej neprečítanej notifikácii to tam bude stále svietiť a stratí sa význam výstrahy, podľa čísla nemusíš zistiť či pribudla alebo nepribudla nová. Zasa je otázne ak má niekto vela notifikácie furt mu tam bude svietit nejaké číslo - či je to dobré.

    Ďalej treba poriešiť to že ak starú neprečítaš či ti ju po určitom čase zmažeme, pretože staré notifikácie chcem zmazať nech zbytočne nezahlcujú systém aj schránku a tak by sme ti to číslo automaticky mohli zmeniť bez tvojho pričinenia.

    Ešte musíme odsledovať ako je veľa notifikácií a ako sa motajú so súkromnými správami. Niektorí sa sťažovali že sa cez notifikácie nedozvedia hneď o SS lebo majú veľa notifikácií a majú to zahrabané. Predpokladám že majú nastavených veľa tém na sledovanie, pričom ak sú tu aktívny tak nepotrebujú sledovať témy cez notifikácie, myslím že postačuje cez hlavnú stránku. Ja som tu momentálne dosť aktívny a nezahlcujú ma notifikácie. Toto však musíme trochu pomerať aby sme vedeli či má význam pridávať ďalší prvok pre SS.

    Zatiaľ som zapol na SSky aj to staré vyskakovacie okno, mne osobne nechýbalo. V týchto veciach sa niekedy ťažko určujú hranice ale rozhodnúť sa treba. Vždy bude niekto nespokojný.
    avalik Richard ja mam momentalne 273 notifikacii (v tom aj x SS) - navrhujem precitane po 24 hodinach mazat

    cez notifikacie dostanem info aj na komentare ... aj ked som este neodsledovala ci len na moje prispevky alebo aj na ostatne prispevky v danej teme .... cez hlavnu stranku info o pridani komentara nemam
    Kabaka123 21.01.16 11:06 priradil do Porady

    Notifikácie - je možné upraviť spôsob oznamovania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.