Zavrieť

Porady

Priradovanie tagov k temam,zaradenie otazky do spravnej rubriky

Vsimla som si, ze k mnohym temam su zle pripadene tagy, cim sa zneprehladnuje vyhladavie a myli to.<br>
Kto zadava jednotlive priradenia k temam? Zadavatel otazky? Co sa s tym da robit? Mozu to poradaci upravovat a zadat spravne,alebo to musi urobit iba zadavatel otazky?<br>
<br>
Ak moderator presunie zle zaradenu temu do spravnej rubriky,opravi sa "tag" automaticky, alebo..._<br>
Treba to nahlasovat,alebo si to nevsimat?
Naposledy upravil arizona : 07.05.13 at 10:59
moda.JPG  
por2.JPG  
por3.JPG  
por6.JPG  
por4.JPG  

por7.JPG  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Podporujem zavedenie akéhokoľvek systému, ktorý umožní preraďovanie tém do správnych rubrík. Zbytočne mám označených len zopár sledovaných rubrík, ktoré ma zaujímajú, keď sa v nich objavujú témy, ktoré obsahovo nemajú nič spoločné s danou rubrikou. Najprv som sa čudovala, prečo sa mi pri otvorení sledovanej rubriky objavujú témy, ktoré ma nezaujímajú, ktoré nesledujem a ktoré sú obsahovo úplne o niečom inom, kým som si pri nich nevšimla názov rubriky.

    Problém je tiež v tom, že téma sa mi zobrazuje, aj keď ju nemám označenú ako sledovanú a neviem ju nijako dostať zo zoznamu v danej rubrike preč. Súvisí to aj s otázkou, ktorú som položila tu http://www.porada.sk/t215461-ako-si-...-sledovat.html ohľadom možnosti odstránenia jednotlivých tém zo sledovanej rubriky, ktoré nemám záujem sledovať, t.j. aby sa mi v rámci sledovanej rubriky nezobrazovali všetky témy, ale tiež len sledované.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    nie každý MUSÍ vedieť čo su "tagy" , napr. ja neviem
    na druhej strane ja tiež nežiadam nikoho o odpoved na otázku, čo definuje uhlíkový ekvivalent napriklad
    misoft tag - je to čosi ako značka, indikátor. Viac tu: http://sk.wikipedia.org/wiki/Tag

    Priradovanie tagov k temam,zaradenie otazky do spravnej rubriky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.