Zavrieť

Porady

Ukradnutý mobil... je možné ho vystopovať? Utópia asi....

Nevedeli by ste poradiť, či je to vôbec možné? Samozrejme by to musela urobiť asi polícia...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Predpokladám,že máš od neho papiere a vieš IMEI kód:
    http://mobilmania.azet.sk/clanky/bpo...px?showforum=1
    IMEI kód si zistíš,keď zadáš do mobilu *#06# a zapíš si ho medzi dôležité čísla.
    Naposledy upravil Peggynka : 11.05.13 at 12:53

    mona091 je offline (nepripojený) mona091

    mona091
    v poslednych rokoch mi policia nasla 3 MT, zakazdym to bolo hlasene na policii ako kradez, je nutne uviest hodnotu MT, ktora ma byt vyssia ako suma, do vysky ktorej ide iba o precin, vtedy sa policia hladanim MT nezaobera, nasledne policia uskutocni kroky, v prvom rade sudny suhlas, na spolupracu s operatorom, aby mohla MT lokalizovat (IMEI kod, ktory nahlasis pri zapise), a tak ho zacne hladat, ja som mala stastie, zlodeji MT hned strelili dalej, obcas sa stava, ze zmenia kody, a vtedy je MT uz nevyhladatelny, no mne ich nasli cca za take 3-4 mesiace
    nattali Ja som to hneď nenahlásila, lebo som si myslela, že je to zbytočné. Až dnes, po pár dňoch - po prečítaní Vašich komentárov, som sa informovala aspoň o možnostiach s malou dušičkou, že ma sfúknu, že prečo to hlásim až teraz a čuduj sa svete nič.... pán policajt mi povedal, že takéto veci už neriešia, ak teda nejde o nezvestnosť osoby alebo nejaký trestný čin so škodou väčšieho rozsahu, pretože sa im to v BA "kopilo"... nuž tak smola.... bye my phone
    Peggynka Mám trošku problém,aby som ťa pochopila.V prvom rade trvaj na spísaní záznamu,policajtovi sa nechce robiť,tak ťa takto odbije.Ak ti niekto niečo tvrdí,vždy si to overuj.Ja by som sa po takejto hláške okamžite dožadovala nadriadeného a videla by si zmenu.Nauč sa dožadovať svojich práv.

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    Ja mám dosť sviežu skúsenosť už z tohto roka. Naozaj sa telefón prostredníctvom polície vystopoval. Ukradol ho presne ten človek, ktorý bol označený za zlodeja.
    Avšak karta, ktorú vložil po ukradnutí do tel. nebola písaná naňho, ale na nejakú jeho predošlú frajerku. Polícii sa aj ozval, keď mu na to číslo volali. Keď však šli za ním domov vtedy už mal kartu preloženú do iného telefónu. Jedná sa o človeka, ktorý už zopárkrát navštívil basu, takže sa s nimi v podstate nebavil a nemajú súdny príkaz nakoľko pri výsluchu napísli na 7 dňový mobil sumu 39,- eur, ktorú sme doplatili k paušálu aj keď suma tel. bola 240 eur. Vraj budú čakať na jeho chybu, ale mi sme sa s tým mobilom už rozlúčili.
    Odpoveď na tvoju otázku, ale je že vystopovať sa dá. Či ti to pomôže je už iná vec .
    Držím palce, aby si dopadla lepšie ako ja.
    Peggynka To si podpísala protokol s touto sumou ?Že je dotyčný policajt d...l je jasné,však si mal zistiť cenu a ty si takúto cenu nemala podpísať.
    Anik bol to síce mnou kúpený mobil, ale neukradli ho mne a ani nevypočúvali mňa. Isto vedeli, prečo napísali cenu tak ako ju napísali- kôli známej firme, ktorá ho ukradla. Toť všetko.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    Eset ponúka pre androidy stopovaciu funkciu Anti-Theft, skúšal resp. využil ju už niekto?

    Ukradnutý mobil... je možné ho vystopovať? Utópia asi....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.