Zavrieť

Porady

Chcela by som sa opýtať ukončila som prace neschopnosť PN a o dva dni som navštívila zdravotnícke zariadenie P. Mení sa suma za navštevu zdravotníckeho zariadenia či každý mesiac je to rovnaké?

Ukončila som práce neschopnosť PN v tomto mesiaci a o dva dni som navštívila zdravotnícke zariadenie P, mení sa suma za návštevu zdravotníckeho zariadenia či každý mesiac je to rovnaké?
avalik do zdravotnickeho zariadenia sa nechodi na navstevu ... bola si na vysetreni? mas zmluvu s nejakym sukromnym zdr. zariadenim?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Ak myslíš P = pracovné voľno s náhradou mzdy,náhrada mzdy je vo výške priemerného zárobku za predchádzajúci štvrťrok. Nemocenské dávky pri PN sa počítajú ináč, 25 a 55 % z vymeriavacieho základu - podľa odpracovanej doby u zamestnávateľa je v zákone uvedené, čo je vymeriavací základ.

    Chcela by som sa opýtať ukončila som prace neschopnosť PN a o dva dni som navštívila zdravotnícke zariadenie P. Mení sa suma za navštevu zdravotníckeho zariadenia či každý mesiac je to rovnaké?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.