Zavrieť

Porady

MyWebSearch - odinštalovať

Dobrý deň, počítač mi stiahol ( zrejme s inštalovaním iného potrebného programu) MyWebSearch a spúšťa ho ako domovskú stránku. Ak chcem zmeniť domovskú stránku, tak sa to vôbec nedá odkliknúť ( je to sivé) a dokonca nový program nevidím ani v programoch, keď ho chcem odinštalovať. Niekde sa usídlil a neviem, kde ho hľadať a ako sa ho zbaviť...Ďakujem za každú cennú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Neviem s čím so ho tiež nainštalovala, horšie, že neviem ho nájsť pre odinštalovanie...nikde sa mi neukazuje...

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Da sa odinstalovat cez Ovladacie panely a Odobrat programy. Potom si musis v Mozile zakazat v nastaveniach Doplnkov tento modul + zmenit uvodnu stranku a poskytovatela vyhladavania. Pripadne aj v Internet Exploreri.
    Valcake Skúšala som cez Ovlád.panely, pravdepodobne je v Ask toolbar..ale nepustí ma odinštalovať...budem to naďalej skúšať, snáď sa podarí...aj tu som to pozerala a presne tak ma zastaví aj keď karty aj IE zatvorím http://www.youtube.com/watch?feature...Blg2o7DXU...no za pomoc ďakujem
    misoft Ask Toolbar odobrať/odinštalovať v Núdzovom režime - vtedy by mal "vypadnúť"
    Valcake Tak som to odinštalovala, ale aj tak mi vyskakuje nie google /pritom mám nastavenú ako domovskú stránku/ ..ale--- New Tab---...no kde to nájdem..
    misoft Ovládací panel - Možnosti siete Internet - Všeobecné a do okienka Domovská stránka dať www.google.sk - OK.
    Tiež v prehliadači (napr.FF) - Nástroje - Možnosti - Všeobecné - v Domovská stránka si dať to, čo potrebuješ - napr. www.google.sk.
    Potom bude sa spúšťať po otvorení prehliadača rovno Google.

    MyWebSearch - odinštalovať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.