Zavrieť

Porady

Je mierne vydutá časť vnútra chladničky nebezpečná? Stalo sa to už niekomu?

Dnes sa nám pri rozmrazovaní chladničky stalo, že vrchná polovica vnútra chladničky (zadná strana) sa nám mierne vydula. Objavili sme malú puklinu na umelohmotnom držadle vyberateľnej mriežky. Mohol sa tam dostať napr. vzduch a z toho sa táto časť vydula? Má niekto s tým skúsenosti? Môže to byť nebezpečné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    Ja by som to určite dala pozrieť servisu,, nijaký opravár príde k Vám domov, pozre to, lebo jednak sa pokazí chladnička,,, nechladí tak ako by mala, a tie plyny ktoré sú vo vnútri chladničky sú veľmi nezdravé,, tak radšej dať opraviť, lebo môže to byť nebezpečné.....

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    No mne sa niečo podobné stalo na chldničke WH. Počase mi popraskal vnútrajšok chladničky. Tiež sa vydúval. Takže je to asi zlá správa pre teba.

    laurin je offline (nepripojený) laurin

    laurin
    Nam sa to stalo na Whirpool chladnicke, a vysledkom okrem estetickeho hladiska je to, ze v chladnicke sa znizila velmi teplota. Mam termostat na najslabsom stupni a aj tak to takmer mrazi
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    peterkos2 Tak máš zlý termostat-predsa keď máš nadstavené 5 stupňov,nemôže ti vypnúť pod nulou
    Flegmosko Dakujem vsetkym za rady. Servisak ma teda informoval, ze to nieje mozne opravit. Ak nam to esteticky nevadi, nejaky cas vydrzi, ale nech sa radsej obhliadneme rovno po novej chladnicke.
    erik555 aka je to chladnicka (znacka, model) a kolko rokov ju mas?
      zbaliť

    Je mierne vydutá časť vnútra chladničky nebezpečná? Stalo sa to už niekomu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.