Zavrieť

Porady

Kúpim obchodný podiel spoločnosti, prípadne startup projekt

Mám záujem investovať vo forme kúpy obchodného podielu v už existujúcej spoločnosti za účelom jej ďalšieho zveľadenia.

Rovnako som ochotný investovať do zaujímavého startup projektu. Nemám záujem o samotnú kúpu projektu, ale o investovanie financií do spoločnosti a odovzdanie svojich skúseností. Preto očakávam aj šikovné personálne osadenstvo startup nápadu

Investícia, ktorú ponúkam je vo výške 100.000,- EUR v rámci celej SR.

Nemám záujem o projekty typu: výstavba nehnuteľností - developing, prevádzka e-shopov, gastronómia vo forme bufetových stánkov a pod.

Očakávam reálne a čo najpodrobnejšie ponuky o ktorých ma prosím informujte cez súkromné správy s uvedeným Vašich kontaktných údajov. Ďakujem a teším sa na možnú obojstrannú spoluprácu

PS: Prosim o kontaktovanie cez sukr. spravu, cez verejnu diskusiu nebudem komunikovat. Dakujem
Naposledy upravil rerex : 20.05.13 at 19:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobrý deň,
    včera som tu na Porade založil debatu v rubrike PODNIKANIE, že hľadám potenciálneho spoločníka pre môj podnikateľský zámer. V prípade, že by Vás moja ponuka zaujala, a mali by ste záujem o bližšie informácie ohľadom projektu, neváhajte ma kontaktovať. ďakujem.

    arbiter je offline (nepripojený) arbiter

    arbiter
    Dobrý deň, po niekoľkoročných skúsenostiach v oblasti stavebníctva, vychádza ako najideálnejšia forma úspešného podnikateľského zámeru, kúpa tovaru a následný predaj so ziskom. Práve kvôli tomuto záveru sme tento rok naštartovali projekt spolupráce s významným českým dodávateľom umelého kameňa, ktorého sme sa stali výhradným dodávateľom pre SR. Vzhľadom k tomu, že výrobca sa zameriava hlavne na kvalitu a záruku, cena sa odvíja od týchto parametrov (žiadne obklady typu Mercury Market). Výrobca sa ovšem orientuje na západnú Európu a momentálne nemá záujem investovať do propagácie svojho výrobku tu na Slovensku. Preto hľadáme zdroje na úspešnú marketingovú kampaň. V súčasnosti je samozrejme útlm stavebnej výroby, ovšem ani zďaleka nie u súkromných osôb. Výstavba a hlavne rekonštrukcie rodinných sídiel pokračujú neustále, či je alebo nie je kríza, preto vidíme v tomto produkte, ktorý je už niekoľko rokov etablovaný v ČR a hlavne v západnej Európe, veľký potenciál...Prajem príjemný deň!

    joey3000 je offline (nepripojený) joey3000

    joey3000
    Dobry den,

    ak uzivatel na porade nema 15prispevkov, tak Vam nemoze poslat sukromnu spravu. Poprosim kontaktujte ma na gabo.tkac@gmail.com ohladom investovania do startupu

    Dakujem

    Kúpim obchodný podiel spoločnosti, prípadne startup projekt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.