Zavrieť

Porady

Škorvánek Pavol

Škorvánek Pavol.Pozna niekdo tohto pána alebo nejaku firmu za ktoru ponuka pracu v Nemecku pre elektrikárou.
kopretinka odkiaľ je,škorvánkov pavlov je viac
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    luboLX Fajn Ďakujem,ale mal som skor na mysli či už preňho niekto nerobil,viem len že je z Čadce a že vraj ma firmu a ta ponuka robotu pre elektrkárov v Nemecku. Tak si to chcem overiť. Ale aj tak vďaka
    .

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Sprostredkovatelov prace,teda aj pana Skovranka si mozes osobne, ci na nete overit na urade prace,ci ma na takuto cinnost povolenie,alebo nie
    luboLX Dakujem , ale on ponuka pracu cez svoju firmu, ma kopu reči a ani mi neprezradil ako sa firma vola a ani mi zatial neposlal žiadnu zmluvu. Tak si ho chcem preklepnúť. a nikde som sa nič konkretne o nom nedozvedel ani na socialke ani v registri firiem.Stale mi hovori nejaké mena že kdo preňho robi,atď. Tak som si myslel že či niekto preňho nerobil. Ale aj tak Ďakujem
    arizona Je to nejake podozrive.Pises, ze ponuka pracu cez svoju firmu,ale meno firmy nechce pezradit...Ak taji dolezite veci,daj si s nim radsej pokoj, podvodnikov je vela.A hlavne bacha na to,ak bude vopred pytat nejake peniaze!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.