Zavrieť

Porady

terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kuracie prsia dusené vo výbornej "majči" z argentínskeho korenia, horčice, kečupu, slovenská ryža, rajčinový šalát s cibuľou.
7 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
U nas dnes massaman curry z fajnej zmesi Blue Elephant. Ze vraj ju dostat v Bille
massaman curry.JPG  
blue elephant.JPG  
1/1
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

taiko
U nas dnes massaman curry z fajnej zmesi Blue Elephant. Ze vraj ju dostat v Bille
..a recept nič ?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

zeleninová polievka, vyprážaný baklažán, zemiaky s maslom a petržlenom, uhorky s cesnakom, božská manna
grilovaný baklažán ako omeleta s domácou silne cesnakovou tatárkou tiež

oprava - neviem na čo som pri písaní myslela, ale varila som patizón, nie baklažán
Naposledy upravil kukučka : 22.08.14 at 18:14
5 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

jáááj, dajte mi recept na baklažán.... na trhovisku si muž pomýlil baklažán s cuketou a ja neviem, čo robiť teraz ...
vyprážať klasicky ako kaleráb alebo karfiol? grilovaný ako omeleta je ako?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aj cuketa sa dá vypražiť, upiecť, ugrilovať....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tweety
Aj cuketa sa dá vypražiť, upiecť, ugrilovať....
s cuketou viem čo a ako... neviem, čo s baklažánom .. raz som zapiekla so syrom a šunkou... koniec radšej nepoviem .D
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Gabi03
Tweety
Aj cuketa sa dá vypražiť, upiecť, ugrilovať....
s cuketou viem čo a ako... neviem, čo s baklažánom .. raz som zapiekla so syrom a šunkou... koniec radšej nepoviem .D
..ja cuketu a baklažány celé leto...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Gabi03
jáááj, dajte mi recept na baklažán.... na trhovisku si muž pomýlil baklažán s cuketou a ja neviem, čo robiť teraz ...
vyprážať klasicky ako kaleráb alebo karfiol? grilovaný ako omeleta je ako?
A toto by nechutilo? http://www.jedloakopriatel.sk/fazulo...om-a-zazvorom/
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mladé malé patizóny narezať natenúčko, menej ako 1 cm a vypražiť klasicky v trojobale a do tmava, chrumkava + čo som písala, žiadne americké, či hranolky, nech vynikne chuť patizónu.
Je chutnejší ako tekvica a "hustejší", menej vodnatý
Starší treba možno aj ošúpať a vybrať jadrá, taký nekupovať. Nasoliť a po chvíli státia zliať vodu.
Ugrilovala som, zaliala rozšľahaným vajíčkom a dopiekla, môžeš aj na panvici
grilovanie doma, tento gril veľmi odporúčam
http://www.labuznik.cz/diskuse/tefal-actifry-43169/
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Gabi03
jáááj, dajte mi recept na baklažán.... na trhovisku si muž pomýlil baklažán s cuketou a ja neviem, čo robiť teraz ...
vyprážať klasicky ako kaleráb alebo karfiol? grilovaný ako omeleta je ako?
http://www.labuznik.cz/recept/jeanuv-lazensky-lilek/ ...je vynikajúci, k tomu si robievam jogurtovo-cesnakovo-bylinkový dip a stratené vajce ....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

taiko
Gabi03
jáááj, dajte mi recept na baklažán.... na trhovisku si muž pomýlil baklažán s cuketou a ja neviem, čo robiť teraz ...
vyprážať klasicky ako kaleráb alebo karfiol? grilovaný ako omeleta je ako?
A toto by nechutilo? http://www.jedloakopriatel.sk/fazulo...om-a-zazvorom/
keď ja nemusím fazuľu a muž zas zázvor.... okrem toho, toto je skor fazulove jedlo, ako baklazanove ... mi to tak pripadá
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

evuš
Gabi03
jáááj, dajte mi recept na baklažán.... na trhovisku si muž pomýlil baklažán s cuketou a ja neviem, čo robiť teraz ...
vyprážať klasicky ako kaleráb alebo karfiol? grilovaný ako omeleta je ako?
http://www.labuznik.cz/recept/jeanuv-lazensky-lilek/ ...je vynikajúci, k tomu si robievam jogurtovo-cesnakovo-bylinkový dip a stratené vajce ....
toto vyskusame
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
evuš
taiko
U nas dnes massaman curry z fajnej zmesi Blue Elephant. Ze vraj ju dostat v Bille
..a recept nič ?
1. Jedna cuketa
2. hrst mladeho hrasku aj so strukami
3. 2 pl oleja
4. 250g hovadzieho fajneho ( nejake chuducke, libove ako cesi hovoria)
5. 1 pl massaman curry zmesi ako na obrazku (mozme aj viac ak mame radi palive)
6. 3 vacsie paradajky
7. 400ml kokosoveho kremu (ak mame len mlieko, asi ho budeme musiet zahustit solamylom)
8. 1 pl limetkovej stavy


1. Cuketu nakrajame na valce a potom kazdy valec na pasiky, aby mal kazdy kusok supku. ( to aby sa nam nerozpadla)
2. Paradajky zbavime stredov a kostok a nakrajame na pasiky
3. Do rozohriatej panvice dame olej, trosku pockame a pridame curry zmes. tu rozmiesame v oleji, aby sme nemali hrudky
4. Pridame masko nakrajane na pasiky (zhruba take velke ako cuketa a paradajky). Masko poprazime zo vsetkych stran asi dve minutky. Potom povyberame maska von do misky
5. Do panvice pridame hrasok a poprazime asi 2 minuty
6. pridame cukety, paradajky a kokosovy krem, osolime. Vsetko premiesame a na miernom ohni varime az sa nam zeleninka uvari. Musi ale ostat chrumkava aby aj telo z toho nieco malo.
7. Pridame maska, 1pl limetkovej stavy, premiesame a povarime este asi 3-4 minutky

Podavame s ryzou fajnou basmati
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Gabi03
jáááj, dajte mi recept na baklažán.... na trhovisku si muž pomýlil baklažán s cuketou a ja neviem, čo robiť teraz ...
vyprážať klasicky ako kaleráb alebo karfiol? grilovaný ako omeleta je ako?
mňam, baklažán.. nezabudni ho nechať vypotiť, aby nebol horký.. nakrájaj na plátky napr. 1cm hrubé, posoľ, nechaj postáť kým nepustí vodu.. potom opláchni od zvyšnej soli, alebo poutieraj papierovou utierkou.. vyhneš sa tým prípadnej horkosti..
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja robím veľmi často omáčku na cestoviny, už som aj sem často dávala recept: mleté mäso podusiť na cibuľke, pridám paradajky v konzerve lúpané krájané, veľa cesnaku na hrubo nakrájaný, keď je mäso mäkké pridám červenú papriku a baklažán pokrájané na kocky, ale už varím len chvíľu aby sa baklažán nerozvaril.. nesmie chýbať bazalka, ak je sušená-dávam počas varenia, ak čerstvá- tak len na koniec.. no a samozrejme pri podávaní treba posypať strúhaným syrom..
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Paprikové zemiaky s klobáskou. Konečne aj podl'a mojej chuti.
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Polievka rajčinová kapusta, zapekané hokkaido, zemiaková kaša, zeleninový šalát.
6 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zapekané plnené šampiňony a varené zemiaky s petržlenovou vňat'ou. Synovi gordon bleu.
5 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

hŕstková polievka, bryndzové halušky so slaninkou
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať