Zavrieť

Porady

evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dnes sa mi nechce varit', tak majú cigánsku.
3 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

zemiakový šalát, roláda z mletého mäsa
5 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

evaj63
Dnes sa mi nechce varit', tak majú cigánsku.
dakujeme za informaciu...urcite vela ludom pomohla
1 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes bol tekvicový prívarok, pečená klobása, zemiaky
zajtra dáme kuraciu polievku, plnené kuracie stehná, červenú kapustu, knedľu
6 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pľúcka s kolienkami, mám krásny kučeravý kel, zajtra prvýkrát vyskúšam krémovú polievku, cuketový prívarok so slaninkou a možno slivkové knedle, alebo koláč
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
pľúcka s kolienkami, mám krásny kučeravý kel, zajtra prvýkrát vyskúšam krémovú polievku, cuketový prívarok so slaninkou a možno slivkové knedle, alebo koláč
Doma mama varievala pľúcka len pre fotra a my z bratom sme z domu zdrhali vtedy.
Jedol som ich ale len raz v živote, na vojenčine. Holt, hlad je najlepší kuchár....
Od vtedy veru nie...a ani nejak nemienim, nechutí mi hento jedlo.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja mám vnútornosti veľmi rada, ale varím len pre seba a keď som sama doma, ocení to niekedy návšteva
0 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

hovädzí vývar, bravčové plátky na hubách, ryža, miešaný zeleninový šalát, dvojfarebná bábovka
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuraco-bravčový vývar s rezancami, kuracie prsia na čínsky sposob, ryža s hrozienkami.
5 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

paradajková polievka,
pečená krkovička, moravská kapusta, domáca knedľa, pivo
dezert bude neskôr - pribináčkový krém s čerstvým ovocím
6 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Polievka z fazuľových strukov, bravčové kotlety, zemiaky a panakota s čerstvými jahodami
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

my sme mali len "slávnostnú" cesnačku, a ja som si našla pribináčika.. za chvíľu totiž ideme do reštaurácie, muž je dnes oslávenec, tak si ideme dať niečo dobré..
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Víkendovo na chate chatičke: zeleninová s krúpamii i zemiakmi, dyňanka, perkelt z hov. mäska, chlebík.
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Grilovaný Halloumi syr, opekané zemiaky, rapadajkový šalát. Doplním ešte, zo včerajška zostal jablkový koláč s mascarpone prikrývkou.
Naposledy upravil Tweety : 26.08.14 at 13:31
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Fazuľová polievka, palacinky so slivkovou nutelou a šlahačkou.
8 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Guľáš hovädzino- bravčový, grilované kura s ryžou a šúľance s opraženou strúhankou a medom, mal byť trhanec, ale mlieko došlo
5 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Nazbierali sme koše hríbov, takže bolo : štvrtok polievka z kuriatok, v piatok zemiaková polievka so suchohríbmi, cez víkend vyprážané bedle v troj-obale, vyprážané plávky v múke, včera perkelt z muchotrávky ružovkastej - masáka, dnes karbonátky z kozákov a dubákov so zemiakovou kašou. Medzi tým aj praženice z hríbov. Už mám pocit, že mi začnú rásť hríby po tele, ako druidovi z Asterixa a Obelixa!
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Brokolicová krémová polievka, cestoviny s mäsovo-baklažánovo-paprikovo-paradajkovo-bazalkovou omáčkou.
DSC_0075.jpg  
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Nakoľko sme sa vrátili z predĺženého víkendu od známych z ČR a chystáme sa maľovať , tak dnes segedín s knedľou, na olovrant pizza, večer deti dukátové buchtičky s vanilkovým krémom, ja s mužíkom iba zeleninový šalát...od zajtra robota ....a ostatní, čo si uchytia, alebo babuš servis...prípadne výmet z mrazáku
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Zemiaky, rezeň, uhorka.. Uhorka je zo včerajších zaváraných..
DSC_0054.jpg  
DSC_0073.jpg  
1/1
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať