Zavrieť

Porady

evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Francúzske zemiaky s uhorkovým šalátom
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kúpený polotovar mrazený syr, zemiaky, paprikovo-rajčinovo-cibuľový šalát. Dala som si iba jeden a akási som už hladná
Po upozornení zmazané fotky
Naposledy upravil babka - ježibabka : 05.05.18 at 19:38
5 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Včera nič, dnes kapustová čínska, a pečený zajo
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
Včera nič, dnes kapustová čínska, a pečený zajo
Ten bude teda pekne naslopaný, keď mu ešte vínko dáš.....
0 1
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Vyprážaný balkánsky syr so šunkou , petržlenové zemiaky, tatarka. Toto som nerobila "100 rokov".
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Syr a zemiaky ako včera, uhorkový šalát a teraz zobkám želatínové kocky zo šťavy moruše trnavskej
DSCF8126.JPG  
DSCF8123.JPG  
1/1
6 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ten nemusíš tvári sa ako domáci. Asi šlo len o obal.
Prekvapivo :Kapustová. Zajo na kapuste. Do stredy to hádam spratám.
Včera ešte boli mastné hrianky s tuniakom u kamaráta.
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Slepačí vývar, kuracia plnená roláda v lístkovom ceste, ryža, mrkvový šalát. pre MP pečené morčacie krídlo, dusená kapusta, varené zemiaky v šupke.
5 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no a na obed maďarské kačacie stehno,čínska zelenina a kaša zo slovenských zemiakov s holandským maslom
IMG_3139.JPG  
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

hovädzia polievka, varené hovädzie s paradajkovou omáčkou, zemiaky, muž s knedľou.. zákusok -kúsok manga..
3D82459B-0F21-4F9D-8C73-DC1D85E3D875.jpg  
EDEA541D-7BA6-42AF-B79B-43887DE7DDD9.jpg  
1/1
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Polievka z morčacieho krku s domácou cestovinou. Keďže som dnes iba sama, tak som si z neho urobila aj druhý chod. Urobila som si k nemu kôprovú omáčku a knedľu. Povaľoval sa mi v chladničke tvaroh, tak mám aj tvarohový báleš s hrozienkami. Ak neprídu naši, aby som to zobrala na obchôdzku a rozdala kamarátkam .
DSCF8146.JPG  
DSCF8148.JPG  
DSCF8147.JPG  
1/1
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnes som neobedovala, lebo som nemala kedy, celý deň som strávila na terase.. ale večer prišiel muž, tak varil..
FD7279D6-FD88-4FD1-8347-86EF3DD6E855.jpg  
6 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hádať vás nenechám. Neuhádli by ste Agátový kvet v cestíčku.
DSCF8163.JPG  
DSCF8164.JPG  
1/1
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dnes len špargľová krémová polievka.
6 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Taliani robia cuketové kvety syrom plnené, vyprážané. A čechách v nejakej vegetariánskej kuchárke som čítala "bazové vyprážané kvety" som čítala. Len mi nie je jasné ako sa z toho najesť a nerozdrbať si žlčník. Ako zákusok,môže byť fajné.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Dala by som si varené jahňacie rebrá, cibuľka,chlebík.... Škoda, toho roku nevyšlo.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

bettylou
Taliani robia cuketové kvety syrom plnené, vyprážané. A čechách v nejakej vegetariánskej kuchárke som čítala "bazové vyprážané kvety" som čítala. Len mi nie je jasné ako sa z toho najesť a nerozdrbať si žlčník. Ako zákusok,môže byť fajné.
bazové kvety vysmážame aj my - v palacinkovom cestíčku. A kvety cukety tiež používame. Aj plnené alebo do omelety. Na slano
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
bettylou
Taliani robia cuketové kvety syrom plnené, vyprážané. A čechách v nejakej vegetariánskej kuchárke som čítala "bazové vyprážané kvety" som čítala. Len mi nie je jasné ako sa z toho najesť a nerozdrbať si žlčník. Ako zákusok,môže byť fajné.
namáčaš do cestíčka, kde nemáš moc vajec, aby ten žlčník nereagoval, je to výborné, robievam to....špaldová múka, minerálka alebo mlieko a vajce....
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bettylou
Dala by som si varené jahňacie rebrá, cibuľka,chlebík.... Škoda, toho roku nevyšlo.
Ani mne Ja robím ľahký guláš, môj najmilší. Joj, nemala si mi robiť chute. Zato som mala 2x grilovanú krkovičku, v PL s brusnicami, lepšia bola na salaši u Franka, viac šťavnatá.

Doma mrkvová polievka, veľmi veľa petruškovej vňate, /v starej kuch. knihe recept s mliekom, ja na masle a trochu orient bujónu/. Minútky zo sviečkovice na slanine a cesnaku, zemiaky, uhorkový šalát a božský Pavlovej torta so 40% smotanou.
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
terezamaria
bettylou
Taliani robia cuketové kvety syrom plnené, vyprážané. A čechách v nejakej vegetariánskej kuchárke som čítala "bazové vyprážané kvety" som čítala. Len mi nie je jasné ako sa z toho najesť a nerozdrbať si žlčník. Ako zákusok,môže byť fajné.
namáčaš do cestíčka, kde nemáš moc vajec, aby ten žlčník nereagoval, je to výborné, robievam to....špaldová múka, minerálka alebo mlieko a vajce....
takže, ako sa z toho najesť??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať