Zavrieť

Porady

gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

camembert
1.jpg  
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Mila123
zemiaková kaša, špenátový prívarok, volské oko
Fajn,zajtra si urobím,dedič je v robote...On polievku hej,ale prívarok nie.Už som dávno nemala.
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Po dlhej dobe som robila tuto dobrotu http://dobruchut.azet.sk/recept/2517...slou-smotanou/
a vnukovi marinovene kuracia prsia v tortille
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pórková polievka,vyprážané rybie filé,zem. kaša,tat. omáčka,orechový závin.
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Polievka zo včera (pórková) a kuracie stehná na zelenine s cestovinou.Palacinky s orechami a čokoládou.
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zeleninová polievka s krupicovými haluškami, bravčové kotlety na kapary, zemiakové pyré, kapustový šalát...
Piecť sa mi dnes nechcelo, tak ako dezert bude vanilkovo-čokoládová zmrzlina s višňovým topingom...
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Včera: pizza (syrová, šunkovo-olivovo-hríbová), dnes: kelová polievka, španielske kurča s opekanými rozmarínovo-cesnakovými zemiakmi, a tradične -prekvapenie dňa - perník..
2014-02-14-2876.jpg  
2014-02-14-2879.jpg  
2014-02-15-2891.jpg  
2014-02-16-2899.jpg  
2014-02-15-2887.jpg  

1/1
11 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Gulášová polievka so zemiakmi a haluškami, po dlhej dobe vyprážané bravčové rezne, zemiaková kaša, domáci broskyňový kompót.
7 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Polievka zo včera sladká fazuľová s údeným, kuracie prsia soté s ryžou, kompót, šišky a tvarohový koláč
7 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pórková polievka, fazuľkový prívarok, zemiaková kaša, hovädzie dusené(krájané na kocky) a miesto obráteného jablkového koláča som robila jabĺčník.....
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia s domácimi rezancami,kuracia roláda plnená šunkou,syrom, mletým bravčovým mäsom s troškou zeleniny, obalená v slaninke, dusená ryža, pyré, šalát z hlávkovej kapusty, krtkova torta na plechu, tento raz s jahodami.
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Namiesto polievky kapusta s kolenom odvčera, pečená krkovička pokrájaná na plátky s kyslou smotanou, pečené zemiaky pokrájané na väčšie hranolky, uhorka. Piecť sa mi nechcelo, tak som si teraz dala ako maškrtu pohárik cvikle Chlapi keby chceli, tak sa nájde nejaká čokoládka alebo napapulitánka Ja sa obídem bez sladkého.
8 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

U nas ako kazdu nedelu masova polievka, pecene kuracie stehna, ryza aj pecene zemiaky, cviklovy salat. Namiesto kolaca lidlova horka cokolada
6 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

pečené morčacie stehno a opekané zemiaky
5 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

polievka z kuracích chrbtov, zapekané bravčové karé so syrom a smotanou, zemiaky, a ku káve rýchly hrnčekový koláč s malinami
9 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Hovädzia polievka so strúhaným cestom a zeleninou,hovädzie varené,paradajková omáčka,zemiaky.
5 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Hrášková s haluškami,zemiaky na kyslo,volské oko.
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Frankfurtská polievka, obrátené rezne, ryža.Včera som piekla domáci chlieb cibul'ovo slaninkový s olivami, aj samý ho jedli, dnes k polievke.
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Šampiňónový krém,ražniči,ryža.
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hubový paprikáš s kolienkami. Huby z mrazničky (dostala som, dlhodobo už nechodím do lesa).
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať