Zavrieť

Porady

kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja dnes nevarím.......takže ovocno-jogutový obed.........piškóty,banán,mandarínka,biely jogurt,tekvicové semienka....
IMG_8311.JPG  
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Polievka rascová so strateným vajcom, domáca šunková pizza so žampiňónmi, rapadajkami, čiernymi olivami....
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

obed - bravčové mäso s tarhoňou
večera - hrášková polievka, gyros šalát, deťom a sb ešte aj lievance s džemom...
6 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
Polievka rascová so strateným vajcom, domáca šunková pizza so žampiňónmi, rapadajkami, čiernymi olivami....
pizzu by som si veru dala....
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

pečená domáca jahňacina so zeleninou a zemiakmi, k tomu pečená cvikla v alobale s bylinkami a cesnakom
005.jpg  
034.jpg  
044.jpg  
1/1
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Červená kapustová polievka, a mužov dnešný výtvor: pečené zemiaky, tofu s mrkvou a cesnakom..
DSC_0229.jpg  
2014-02-19-2907.jpg  
1/1
6 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Žabinka
Červená kapustová polievka, a mužov dnešný výtvor: pečené zemiaky, tofu s mrkvou a cesnakom..
Zabinka ake tofu kupujes, ochutene ? a ako to robis ? pride mi vegetarianska navsteva
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

asedma
Žabinka
Červená kapustová polievka, a mužov dnešný výtvor: pečené zemiaky, tofu s mrkvou a cesnakom..
Zabinka ake tofu kupujes, ochutene ? a ako to robis ? pride mi vegetarianska navsteva
Anička, tofu u nás varí muž, už robil aj obyčajné biele, to potom dochucoval rôznymi koreninami, dnes mali v potrvinách len dáke biele s chili.. Ale vždy to najprv opraží, tofu pri opekaní na oleji stuhne, a pridá tam, čo ho napadne.. Ale vždy veľa cesnaku, a dáva tuším aj trošku kari korenia a sójovú omáčku.. A zeleninu- akú momentálne nájde v špajzi..
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

asedma
Žabinka
Červená kapustová polievka, a mužov dnešný výtvor: pečené zemiaky, tofu s mrkvou a cesnakom..
Zabinka ake tofu kupujes, ochutene ? a ako to robis ? pride mi vegetarianska navsteva
Ja tofu používam tiež... ak mám iba biele najskôr ho namarinujem /také nakrájané na plátky/ - cesnak, zázvor, chilli, kari, sójová omáčka, olej.... potom zprudka opražím a odložím...na panvici potom pripravím zeleninu, čo chladnička dá, pridám tofu, dochutím a ak chcem trošku omáčky, pridám trochu vody so solamylom...+ ryža, opekané zemiaky, čínske rezance, komu ako chutí...
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kelová polievka,bryndzové pirohy zo zemiakového cesta.
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Anka, taktiež robievam tofu pomazánku na "očká"... postrúham údené alebo ľahôdkové tofu, pridám pretlačený cesnak /podľa chuti/, kyslú smotanu a trochu majolky...dochutím korením, soľou, prípadne bylinkami....
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes som si urobila grécky šalát.. Mala som hroznú potrebu zjesť niečo letné..
2014-02-20-2912.jpg  
5 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
U nas dnes nafiletovana prazma s paradajkami, olivami a tymianom
photo (2).JPG  
8 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
wirgi
pečená domáca jahňacina so zeleninou a zemiakmi, k tomu pečená cvikla v alobale s bylinkami a cesnakom
to vyzera fantasticky mnaaaaaaam
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

u nas dnes vyborna husta kelova polievka s chlebom, davno sme nerobili a mam hotove pre navstevu tiramisu, este ma caka ovocna torta s jahodami a tvarohovy rites
6 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Granadír s opečenou slaninkou, kopou cibule a vel'a cesnaku. Už sme ho dávno nemali. S cviklovým šalátom, alebo kyslou uhorkou.
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

taiko
U nas dnes nafiletovana prazma s paradajkami, olivami a tymianom
Tai, Ty pokušiteľ !!!
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Obed - alobalový miš-maš, feferónka
2 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

včera na pekáči pečené zemiaky /také nepokrájané, malé / spolu s cesnakom prešpikovaným morčacím stehnom.. fajnéé to bolo.. a dnes fazuľa nakyslo.. tiež to bude dobré a na objednávku pudingovo-tvarohovo-jahodové tiramisu..
4 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Dnes podla zelania : kremova brokolicova polievka, pecene kuracie horne nozky a k tomu mrazena zelenina orestovana na slanine, cibule a cesnaku.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať