Zavrieť

Porady

Da sa zlucit priestupok voci obcianskemu spolunazivaniu s trestnym oznamenim nebezpecne prenasledovanie?

Dobry den chcem sa informovat ci sa da zlucit priestupok s trestnym oznamenim. Podala som na policii oznamenie priestupku voci obcianskemu spolunazivaniu a par dni nato aj trestne oznamenie za nebezpecne prenasledovanie kedze to trva uz dlhsiu dobu teda priblizne polroka. prve oznamenie bolo uz presetrene a dostal len pokarhanie aj ked som mala svedkov ze fakt ma obtazuje a otravuje a neda mi pokoj. ked idem s kamoskami na kavu je tam ked idem domov je tam ked idem so psom je pri mne neviem sa dovolat pravdy, aby mi dal pokoj som psychicky na dne a chytam depku z toho vsetkeho ze on ma pravo. chcem este povedat ze sa vychvaluje vplyvnymi kontaktami a aj on ze je dost vplyvny a smial sa mi ked som vypovedala na priestupkovom ze on musi vsetko po mne zehlit. ze sa mam ukludnit a ist sa s nim porozpravat. ale ja uz nechcem a nevladzem. od decembra mam s nim problemy prosim poradte mi, chcem len klud, uz nevladzem. A ak by ste mi vedeli poradit aj ohladom zakazu priblizenia kde alebo co mam robit? Dakujem.
4 komentárov     zbaliť
draik Ak je jedno konanie trestným činom, tak nemôže byť zároveň priestupkom.
En dzi 83 bola som nahlasit obtazovanie v bytovke kde byvam ma cakal za vchodovymi dverami a zozadu ku mne priskocil a povedal ze ak sa neporozpravame tak ma unesie, na policii to dali ako priestupok voci obcianskemu spolunazivaniu no potom sa este stalo ze ma blokoval autom kde som parkovala a ked ma videl na ulici tak odstavil auto a za mnou utekal a chcel sa rozpravat ale ja uz fakt nevladzem sa s nim tolko rozpravat. je toho aj na mna vela. nedokaze pochopit ze je koniec. tak som to bola nahlasit ze v decembri bolo podany prvy priestupok voci obcianskemu spolunazivaniu a teraz zas a do tretice na policii mi pomohli spisat trestny cin nebezpecne prenasledovanie. ale tam uz bolo popisane aj co tomu predchadzalo v minulosti. teda aj fyzicke utoky.
Mária27 Keď už je spísané trestné oznámenie, tak teraz to už trochu vydrž, musia to vyšetriť. Ja ti verím, že to musí byť hrozné, že také niečo privedie ľudí k zúfalým činom, najmä ak polícia nekoná. Ale drž sa, si bližšie k cieľu.
En dzi 83 Dakujem Ti za podporu. Je to tazke, ak vidim, ze sa mi z priestupkov len vysmieva a ze ma vsade vplyvnych ludi. Momentalne mam klud, lebo caka ako vysetrovatel rozhodne. Mne vysetrovatel povedal, ze to este moze podstupit ako priestupok (co mi bolo divne, ked mam aj svedkov ako ma napadol). A ked sa to podstupi tak verim, ze potom zacne znova.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Da sa zlucit priestupok voci obcianskemu spolunazivaniu s trestnym oznamenim nebezpecne prenasledovanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.