Zavrieť

Porady

Ako dobre,že vás mám

Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Dnes sa mi nič, ale nič na svete nechce.....každú chvíľu si otváram poradu a číham na nové informácie......celodenná moja činnosť ale nemyslite si, že každodenná
Usporiadat
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Paula.... chcem sa pridat - tiez som nadsena ze vas "mam" :-)
Je to vynikajuca stranka - som tu denne a to niekolkokrat - uz sa mi nemoze stat, ze mi nieco unikne...
a vsetkym o nej rozpravam...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Viki
a vsetkym o nej rozpravam...
Viki! POCHVALA!!! GREAT GIRL
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Paula, byť na stránkach porady nie je predsa ničnerobenie, za ktoré treba mať výčitky svedomia. Práve naopak, kto sem príde, ten sa dozvie, to čo nevie. Som tu ešte len krátko, ale tiež PORADU otváram viackrát denne. Páči sa mi, že je o skutočných problémoch so skutočnými riešeniami.
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Richard VDAKA !!! ...aj ked to girl, uz davno nie je pravda

A POCHVALA v prvom rade patri tvorcom tejto stranky - v kazdom pripade to bola velkolepa myslienka a ohromne dielo dotiahnut to do konca... a tiez chvala patri vsetkym clenom zapajajucim sa do diskusie - hlavne tym aktivnym...
Ja osobne si myslim, ze kto raz navstivi PORADU uz si to nenecha len pre seba...

Prijemne dni na PORADE praje Viki


Na PORADE s rannou kávou,
pozrieť čo sa v "noci" dialo.

Pred obedom nazriem znova,
príspevky sa stále množia.

Popoludní som tu zas
na PORADE - to je relax.

Večer sa už neviem dočkať,
kedy budem "poradovať".
V telke hlavný program beží,
mne PORADA problém rieši.

Viki
Naposledy upravil Viki : 30.09.04 at 09:11 Dôvod: Vloženie basničky (prvotina) ....a nech mi nik nehovorí, že som pracovne nevyťažená :-)))
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Chcem sa tiež pripojiť k chvále na túto stránku, hoci som ju objavila len asi pred troma týždňami, od toho dňa som na nej stále - niekoľko krát denne. V minulosti som čítala niektoré konkurenčné poradne a fóra, ale ani jedno sa PORADE nevyrovná. V minulosti som sama rozmýšľala nad tým, nejakú takúto stránku vymyslieť, nakoľko mi k práci chýbala, ale keďže som skôr cez zákony, ako cez počítače, dúfala som, že sa to podarí niekomu takému. A podarilo sa to Richardovi, takže mu veľmi ďakujem.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Pripájam sa k pochvale, ale ja mám už problém, brzdiť sa, aby som tu nesedela celý deň a aj doma. Vždy ráno si poviem, že len "kuknem" a už som zase v tom! Začína to byť závislosť a veru práca mi niekedy stojí. Takže kto je za to zodpovedný? No určite Richard!
0 0
Martinková Martinková

Martinková je offline (nepripojený) Martinková

Aj ja sa pripájam k pochvale, je to super , že si môžeme navzájom pomáhať. Ja som sem zablúdila len náhodou, ako som volačo hľadala na internete a
od tej chvíle som tu stále viackrát denne.
Dala som si PORADU ako domovskú stránku vyskúšajte to .
Pekný den všetkým prajem
Betka Martinková
0 0
Fidlo Fidlo

Fidlo je offline (nepripojený) Fidlo

Ja sa tiež musím pripojiť k pochvale na Poradu, ale neviem či sa raz nestretneme niekde na Prednej Hore, vraj tam liečia rôzne závislosti /nielen od drog, alkoholu, ale už aj od mobilov a možno zanedlho sa k tomu pridá aj závislosť od Porady/. Takže sa už na vás všetkých "závislých" teším.
0 0
lepotka lepotka

lepotka je offline (nepripojený) lepotka

Checem sa tiež pripojiť, táto stránka je super!
Ale aj ja mám ten problém, že niekedy sa od nej neviem odtrhnúť! Stále keď mám chvíľku času už pozerám aké sú nové príspevky.
Ste všetci super!
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
Ach jaj! Ani si neviete predstaviť ako mi odľahlo. Ja som si totiž namýšľala, že som jediná, ktorá trávi toľko času na Porade. A závislosť to teda je. Od týh čias čo navštevujem Poradu, menej často vyčítam doma synovi čas strávený za PC. A kdeže to tá Hôrka je? Nech sa na to viem pripraviť...
0 0
Lubina Lubina

Lubina je offline (nepripojený) Lubina

Aj ja som veľmi rada, že som objavila PORADU, aj keď len náhodou. Šefa veľmi nenadchlo, že pol dňa presedím na PORADE, ale keď som mu vysvetlila, ako veľmi mi to pomáha pri práci, tak to pochopil (mám naozaj vynikajúceho šéfa) a odvtedy sa niekoľko krát denne pýta čo je nové.
0 0
Monika Monika

Monika je offline (nepripojený) Monika

Ahojte všetci,

táto naša porada je proste S U P E R !!!

Roztrubujem všade kde chodím o tento stránke, aby nás bolo viac... :-)))


PS - Vďaka Richard!
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Na tejto porade nás je viac takých závislých.Ja som na porade od začiatku.Predtým som bola na Dashoferi,ale p.Mihál by mohol o tom rozprávať ako to tam dopadlo.Dashofer je dobrý na publikácie,ale na porade si navzájom fajn poradíme,keď je problém horúci a treba ho hneď okamžite riešiť.Vďaka Richard.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No, Dashoferovska debata sa mi nepacila ani za mak. Najviac mi vadilo, ze ked som si otvorila jednotlive odpovede na prispevky, a bola som niekde 3-4 strany dozadu, mohla som sa vratit len na zaciatok a znova sa preklikavat tam, kde som bola povodne. Strasne to bolo chaosne.
Mozno budem opakovat slova niekoho ineho, ale porada je uz doslova mojou drogou. Este aj z dovolenky som sa tam chcela prihlasit, ale ten bulharsky pocitac nejako blbol a nenacital mi stranku. Normalne som nevedela vydrzat, co je zasa kde noveho.
Denne otvaram poradu niekoľkokrat, casto sa stane, ze popri nej aj obedujem. Aspon mam pocit, ze sa nieco noveho naucim, a nie ze marim cas.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ja som vlastne prostredníctvom porady prišla na to aké strašné rezervy mám, a tie mladé šikovné kočky ma presvedčili, že nie všetci mladí na to kašlú, lebo z môjho okolia mám dojem že mladí na nejakú zodpovednosť niesú. / No ale aj ja som ešte pomerne mladá, keď si spomeniem, že pôjdem do dôchodku v 65-ke./ Ste super! Richard dík!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Poradu oceňujem aj preto, že vety v zákonoch sú niekedy napísané (spoza písacieho stola teoretikom na ministerstve) tak, že ich mnohý praktik môže chápať inak. Na Porade máme šancu prísť k správnemu vysvetleniu spoločne, nemusíme sa trápiť neistotou sami (i keď ten náš boj, či použiť pri poistení 548 alebo 568 už trvádosť dlho )
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Bola som v lete na jednom školení a prednášajúca nám povedala, že zákony nemáme chápať, ale čítať veľmi pozorne a niekoľkokrát.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Žeby sme si takto zmýšľajúcich školiteľov prizvali, keď budeme mať kontrolu? Môžu nás obhajovať slovami: veď nemuseli pochopiť, stačí, že x-krát prečítali.
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Porada je fakt super, zdá sa mi dokonca lepšia ako školenia. Stretla som sa s tým, že školitelia (aj tu spomínaná JUDr.Grosová) robia často školenia už vtedy, keď v tom sami ešte nemajú úplne jasno. Naposledy som bola takto na školení o novej DPH niekedy koncom apríla, no to bola katastrofa ... (vyhodené peniaze a strata času).
V poslednej dobe nestíham dôkladne študovať Poradu, lebo po 2-týždňovej dovolenke mimo SR stále dobieham robotu. Závidím ľuďom, ktorých má v ich práci kto nahradiť a aspoň čiastočne zvládnuť robotu namiesto nich.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ja si zákony x krát čítam, robím si poznámky, a aj tak veľakrát nechápem. Či to pred kontrolou obhájim, to neviem.To školenie s takým výrokom muselo byť zaujímavé.Určite si myslíte aj VY..., je lepšie prečítať raz a pochopiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať