Zavrieť

Porady

Kde sa môžem oboznámiť s tým, kto sú moderátori, pre ktoré rubriky a čo obsahuje moderovanie?

Stále neviem nájsť, kto sú moderátori, pre ktoré rubriky a v akej veci sa môžem na nich obrátiť, t.j. čo a ako môžu moderovať (= hlavná otázka od Dav). Otázka je stále nezodpovedaná a neviem, či sa na tom len pracuje, či je aspoň v niečom možnosť spojiť sa s moderátorom a s ktorým pre ktorú rubriku ...

V zozname nezodpovedaných otázok pre rubriku Porada (o stránke) je predchádzajúca súvisiaca otázka napriek šiestim srdiečkam "zapadnutá prachom" až na tretej strane, pričom ani jedna z predchádzajúcich nezodpovedaných otázok nemá väčší alebo aspoň rovnaký počet srdiečok, len menší. A keďže počet srdiečok nemá pre radenie v zozname nezodpovedaných otázky význam (osobne to považujem za systémový nedostatok), tiež nie je možné posunúť otázku dopredu spôsobom zaužívaným v starej Porade a neviem, ako inak to urobiť, zvolila som spôsob pridania súvisiacej otázky k predchádzajúcej súvisiacej otázke.

Posúvam.

Vylepšujem svoju otázku na základe odpovede od Dav:

Pripojený link zo starej Porady sa mi otvoril - zoznam je platný? A každý moderátor platí pre všetky rubriky v novej Porade? Pokiaľ si pamätám, v starej Porade to mali nejako podelené a boli aj pri daných oblastiach-témach (asi dnešných rubrikách) uvedení. A v tom zozname sú aj nicky, ktoré mi nič nehovoria.
Ja úplne dole u mňa Moderátorov nevidím, je tam rozčlenený Obsah, O nás ...., rôzne ďalšie heslá, ale Moderátori tam nie sú. Myslím si, že ikona pre Moderátorov by mala byť samostatne ... majú svoje právomoci aj voči ostatným členom Porady ... Bude niekde uvedené heslo Moderátori?

Tiež stále platí moja otázka, čo môžu moderátori robiť tu v novej Porade, ktorá má aj nové systémové prvky oproti starej Porade, v akej veci sa môžem na nich obrátiť.
Naposledy upravil luja5 : 05.06.13 at 10:48 Dôvod: doplnenie otázky
wagner A číta vôbec niekto tieto naše pripomienky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    neviem, či uvidíš, ale pokúsim sa priložiť zo starej Porady http://www.porada.sk/groups/moderatori-members.html. P.S. Aj úplne dole sú nejaké informácie, ako som práve zistila
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luja5 Ďakujem, na základe Tvojej odpovede som doplnila-upresnila svoju otázku. Nechcela som ju dávať do komentára - niekedy som aj trochu domotaná, čo má byť komentár, čo doplnenie otázky, čo súvisiaca otázka ... .
    Dav Čo môžme? Spájať, presúvať, meniť, mazať, upravovať - ale neviem, ako iní - ja sa to v novej Porade ešte stále učím robiť. Najlepšie je používať tlačidlo Nahlás, príslušnému moderátorovi príde notifikácia na e-mail.
    luja5 Hm ... pri Nahlás je napísané:
    POZOR: Táto správa slúži k nahláseniu nežiadúcich príspevkov, ktoré sú v rozpore pravidlami Porady. Napríklad reklama, spam, vulgárne a urážajúce príspevky, nepravdivé informácie a pod.
    Ale mne napríklad teraz ide o opravu názvu jednej otázky, ktorá je svojím spôsobom nezmyselná, je v nej použité nesprávne slovo - zrejme len omyl pri písaní, ale bolo by dobré celé to slovo vymeniť za správne, lebo zadávateľ si asi sám nemôže opraviť, čo napísal. Tak teda skúsim Nahlásiť.
    luja5 Funguje to, môj pokus bol úspešný, vidím opravené, niektorý(á) moderátor(ka) opravil(a) .
      zbaliť

    Kde sa môžem oboznámiť s tým, kto sú moderátori, pre ktoré rubriky a čo obsahuje moderovanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.