Zavrieť

Porady

Nefunkčný filter na hlavnej stránke

nefunguje mi to preklikávanie,čo je hore-aktívne,top 7dní,nové,moje otázky.......je tam všetko,len miesto otázok biele miesto.Otázky vidím iba keď kliknem na nové-celá porada.....
Naposledy upravil kopretinka : 30.05.13 at 10:54
Richard Prilož screenshot ako to vyzerá.
kopretinka doplnila som do otázky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Asi nemáš ani jednu rubriku nastavenú na sledovanie. Klikni si na bočny štítok vľavo "Rubriky". Predpokladám že to máš prázdne, daj si upraviť a skočíš sem:
    http://www.porada.sk/rubriky?show=subscribed

    Nastav si všetky hlavné rubriky na sledovanie a budeš mať všetko z celej Porady, alebo si vyber len niektoré hlavné.
    http://www.porada.sk/rubriky
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka heuréka OOO,ďakujem Ti,veľký admin ;-)
    Richard Aj ja ďakujem za objavenie nedostatku, musíme tam dať info pre také prípady, že "Ups, nič nesledujete nemáme Vám čo zobraziť"
    avalik Richard, ale minimalne tuto otazku by mala mat v Moje otazky - aj ked nema nastavenie sledovanie rubrik, ci? a tiez v Moje prispevky by sa mali objavit vsetky temy kde clovek prispel
    Richard ano, to musim otestovat ako to funguje, lebo otazky by som mal vidiet vsetky aj ked nesledujem rubriku v ktorej je zadana. Planujem sak spravit aj upozornenie ze zadana otazka je v rubrike ktoru nesledujem, mozno ju sledovat chce
    kopretinka to je fakt,ani tam to nebolo
      zbaliť

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    chyba bude u Teba, preklikávanie funguje, ale aj tak najčastejšie využívam možnosti nove-nezodpovedané-celá Porada
    kopretinka a čo ja s tým mám robiť........včera to ešte fungovalo,ja som nerobila nič
    kopretinka mne funguje iba to "celá porada"

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Už som tu aj podobnú tému videla, chyba je vo vašom prijímači, vymaž si keksy, či ako sa to volá.

    Nefunkčný filter na hlavnej stránke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.